Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darahian

    tag

    válasz Silent77 #117 üzenetére

    Ha eltévedtél, akkor keress rá a Cartograph -ra, viszonylag egyszerű használni. Legyártja a térképet a saját mappájába (külön beállítva hajlandó pl csak a fáklyáidat is megmutatni, így nagyon ügyesen be tudod tájolni magad: kiraksz egy nyíl ílíkot, hogy "erre nézek", aztán megkukucskálod merre az arra). Amúgy meg bármi amire rászánsz fél napot, megoldódik Hogy értsd: ha nálad vannak a legelemibb dolgok:

    - 1db kard
    - 1db lapát
    - 1db csákány
    - 1db szén MINIMUM (ez a legfontosabb, mint tudjuk :D )

    gyakorlatilag bárhol kihúzod az éjszakát. Aztán meg mehetsz keresgélni.
    Ha mumusokat akarsz, maradj kint éjszakára, aztán majd meglepődsz. ;]

    Én a helyedben nem akarnék kályhát, mert esetleg így járhatsz :D
    Én készítettem egy olyan tűzhely jellegű - tulajdonképpen - kukát, amit üveggel raktam körül, és öntöttem bele vödörrel 1db lávát. Néha ki-kipattan belőle egy-két szikra, meg kigyulladnak mellette a dolgok, de nem veszélyes. Lehet vele művészkedni, csak veszélyes, tehát legyen körülötted egy kis vízforrás, ha elbaltázod :) Én az elmúlt időszakban szükségtelenül sokat fürdőztem lávában... :(((

    Amúgy a 3D dolog egyik este nálam is okozott nehézségeket, fejfájást, de ez egyszeri volt, már hozzászoktam jól.

    [ Szerkesztve ]

    "Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

Új hozzászólás Aktív témák