Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz RetepNyaraB #2036 üzenetére

    +1

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • DraXoN

    addikt

    válasz RetepNyaraB #2036 üzenetére

    Sose értettem miért szidják annyira az LG-t ... mióta van, már tudom :D ...

    De pl. Sony-t is szidják sokan, viszont velük nekem nincs rossz tapasztalatom ... az új mobiljaiknál csak azt sajnálom, hogy oldalról hátra költözött az ujjlenyomatolvasó ... Kamerában javultak, de csak azért nem azt vettem tavaly nyáron, mert "szabadabb" manuális módot akartam. Ebben jó ez a telefon (engem az fogott meg.. a manuális fotó/videó mód). Szoftveresen viszont... kihagyott "ziccerek" sorozata.. Lehetett volna jobb.. A forgalmazás minősége, lehetett volna jobb... De LG-nk annyit "balf*szkodik", hogy ő is csak egy a futottak még gyártók között..

    Egyenlőre nem éri meg lecserélni ezt, nem lenne akkora előrelépés.. csak nagy ráfizetés (esetlegesen).

    Mondjuk tud valami valamit frissítésről? nekem még mindig a novemberi a legújabb :\ ... Nem értem, sajnos valamennyi gyártó így bánik a régebbi modellekkel, amik nem épp a legfrissebbek ... Nem kéne annyi modellt kiadni szerintem, csak párat, azt könnyebb lenne akár 4-5 évig is "frissen" tartani.. A környezetet se bántanánk annyira vele. De előbb utóbb lelassul majd ez (ebben bízok) nem lesz hova fejleszteni, a mostani fejlesztések is sokszor már erőltetettek.. és ha belassul talán kapunk hosszabb termékciklust és supportot... de addig talán van még egy 10 év max.. többet nem adok ennek a kategóriának és "kifúj", olyan lesz mint most a PC-k amik beálltak pár éve.. Az is hiába indult be most megint, az új (már ténylegesen) előre lépőbb hardverekkel, csak kevesen érzik kevésnek a régit és vesznek emiatt újat.. csak ha esetleg elromlik a régi...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák