Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iNfAntRy

    senior tag

    válasz moma #1 üzenetére

    Igazából ugyanúgy használják szerintem mint egy normál telefont, és csak akkor hajtják félbe ha mondjuk zsebre teszik vagy táskába vagy épp nincs rá szükség. De ezeknek a maiaknak én se nagyon látom értelmét. Úgy értem régen a butatelefonok korszakában imádtam a kagyló telefonom. Ott az volt a lényeg, hogy becsukva védve volt a kijelző és a billentyüzet. Illetve iszonyat kényelmes meg menő is volt, hogy gombnyomás nélkül be tudtam fejezni egy hivást. Vége volt, simán csak félkézzel becsuktam a telefont.

    Ha a Samsung csinálna ma egy olyan okostelefont ami sima kagyló (mondjuk E2530), de legalább 4.0" kijelzővel és jó hardverrel, billentyüvel, (nem is kell érintőkijelzős legyen), azonnal mennék megvenni. A mai napig utálok pötyögni érintőképernyőn

    Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

  • iNfAntRy

    senior tag

    válasz ollie #33 üzenetére

    Igen, ez a fajta funkció nyilván adott, a formatervből fakadóan, csak azért nem vennék ilyet, mert nem fizikai billentyűs hehe. Meg nem lehet olyan könnyedséggel csukogatni (félteném is hogy pár ezer hajlitás után tönkremenne. De igazából pénzhiány is lehet indok. Pl ha nyernék a lottón lehet hogy vennék egyet kipróbálni.

    @thomas92: igen, anno néztem én is azt a telefont és nagyon tetszett. Egyik legszebb kagylótelefon. Annyi volt a gond, hogy nem lehetett itthon megvenni. valahogy óckodtam külföldről rendelni.

    Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Új hozzászólás Aktív témák