Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz r3dsnake #229 üzenetére

    Ezzel nincs baj és szerintem MaCS-nál se verted ki a bilit. Ha először streameled a sorozatot, akkor ok, de ha már 5. alkalommal nézed újra, akkor már kérdéses, hogy miért nem töltötted inkább le?
    Zenére pedig....még mindig azt mondom, hogy tölts le rengeteg albumot és arra nyomj egy véletlenszerű lejátszás stílusonként - mert hát ugye ezt is lehet már. Korábban a 10-15 albumot arra írtam ,hogy telefonon beviszed és munkaidőben azt hallgatod. Nem a gépen való tárolásra írtam, hogy 10-15 elég.

    Különben minek a tárhelybuzulás - bocsi a jelzőért. Elég lenne akkor mindenkinek Chromebook és kész. Az office-t is futtasd felhőben, ne a gépeden dolgozz, szórakozz.

    Azt kellene megértened, hogy az a felesleges, hogy youtube-ról hallgatnak ZENÉT. Nem online rádióból. Szóval a videóanyag feleslegesen mozog a hálózaton. Na meg a farokméregető arányjavítás a torrenteknél is tök felesleges. Spotify se rossz ötlet. Ha felváltaná a youtube-ot a munkahelyeken, már az is előrelépés lenne, hisz kevesebb terhelés érné a hálózatot.
    Hasonlatként azt tudnám írni, hogy fizetsz X összeget, amiért korlátlanul vásárolhatsz. Na itt jönne az, hogy mindenki annyi felesleges dolgot tartana otthon, hogy csak évek múltán döbbenne rá, hogy nincs is szüksége.

    Attól, hogy valami adott, nem kell máris mohón falni. Jó a korlátlanság, de a legtöbben mit akarnak? Korlátlan internetet 1000Mb/s garantált sávszélességgel mindenhol (mobilneten). Mire? Na ez a butaság. Csak abba nem gondolnak bele, hogy ebbe mennyi energiát kell ölni a szolgáltatóknak és ezt karban is kell tartani, mert 1 perc kiesés után már hisztiznek az emberek, annyira nem bírják ki.
    Szerintem korlátlan net, garantált 1-3 Mb/s mindenhol elérhető internet elég kellene, hogy legyen mindenkinek. Ezzel is lejön az esti megnézendő film úgy, hogy közben online zenét hallgathat az ember.

    (Sorry, hogy így kiengedtem a gőzt, de remélem sikerült tisztáznom az én nézetem.)

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák