Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janika1988

    tag

    Sziasztok!

    nem tudom mennyire lesz OFF, de azért megkérdem, hátha valaki tud segíteni dönteni, illetve tanácsot adni, kérdésekre válaszolni.

    Jelenleg SGS-em van, és nagyon megtetszett a WP7 rendszer (designra, gördülékenységre). Most az Omnia7essel szemezek, 16GB-os verzióban. Régen WM5.0-6.0-6.5-öt használtam, utána tértem androidra, és most megint csábulok el, legalábbis egy jó nagy kipróbálás erejéig. :)

    Olyan kérdéseim lennének:
    1. miben különböznek a WP7es telók?
    2. HTCnek v a Samsungnak jobb-e a gördülékenysége?
    3. Melyiknek jobb a hangja (HTC Mozart, v Omnia7? [GalaxySben speckó hangchip van] ?
    4.A HTC a SEnse felületet beépített valahogy a WP7be?
    5. Hogyhogy a HD7 olcsóbb mint a MOzart, rosszabb nála,( mert a nagy kijelző tetszene)?
    6. Azt hallottam a MOzartnak tényleg szörnyű a kamerája és szaggat a HD videó. Ellenben az Omnia7 jobb ezekben. (?)
    7. Használható-e a WP7 rendeszerű készülék flashmeghajtóként (rátudok e másolni számokat USB-n direkt, szoftver nélkül)?
    8. A marketplace mennyire dinamikusan bővül? VAn e pl Google Maps alkalmazás (navigáció esetleg?), illetve Gmail alkalmazás? Hány alkalmazás van kb a marketplace-en?
    9. A névjegyeket tudja importálni GMailből, vagy outlook .csv kell hozzá?
    10. Melyik készülék sikerült a tapasztalatok alapján a legjobban, és melyiket ajánlanátok? Omnia7 Mozart ill. HD7 közt szemezek.
    11. Testre lehet szabni a rendszert rendesen? (pl: nincs helyi menü gomb, de pl be tudok állítani ilyeneket, hogy küldött smsről kapjak visszaigazolást, vagy pl. WiFi MAC címet megnézzek stb)
    12. Lehet-e mókolgatni a telefont, pl nem marketplaceből feltenni progit, hanem usbről?

    Köszi előre is a válaszokat, sokat segítenétek a döntésben!

    Üdv: Jani

    Pixel 8 eladó

  • janika1988

    tag

    válasz moonman #4795 üzenetére

    Köszönöm a kimerítő válaszokat! Nagyjából erre számítottam, úgyhogy ha minden igaz, holnap megyek az Omnia7-ért :)

    mégegyszer köszönöm a tippeket, a 30k alkalmazás pozitívan meglepett :) valamint egy kérdés: a mango után se fogja tudni az Omnia7 a 720p-nél a 30fpst? (SGS hozta szerintem, és a hardver uaaz szinte).

    8 v 16 gigásat érdemesebb? mennyit foglalnak el az appok? (SGSen 8gigából 2 le volt foglalva, így 6gb volt a 8ból, míg 16ból 14maradt volna.., ezért érdekel) amúgy flac zenét játszatnék vele, remélem van rá program (meg .cue fájlokra)

    audiója jól szól, van elég mély hang meghajtás?

    köszi előre is!

    üdv: Jani

    Pixel 8 eladó

  • janika1988

    tag

    válasz for3l #4801 üzenetére

    köszi:)

    azóta megvettem :)

    az normális, hogy a market nem megy még az ingyenes se HU-s régióval?

    Pixel 8 eladó

Új hozzászólás Aktív témák