Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz erdoke #7494 üzenetére

    nem is úgy értettem, hogy direkt kifogásokat keresel ellene, nem nézem ki belőled :) csak arra utaltam, amiről pár hsz óta szó is van, hogy kompromisszumokat mindenhol kötni kell, aztán az ember amellett dönt, amelyiknél számára a legkevesebbet kell elviselni.

    nekem pl. annyira fontos az egész csengőhang téma, hogy tegnap volt, hogy egyáltalán kipróbáltam, betettem egy emberkéhez, akit gyakran hívok egy saját dallamot, azt ennyi. :) másnál meg (nem rád gondolok) ezen áll vagy bukik a dolog.

    én úgy látom - és ezt ugye a Microsoft is elmondta - hogy egyelőre a causal usereket célozzák, akik csak bekapcsolják és használni akarják, nem akarják kiváltani vele a pc-jüket vagy a konzoljukat, hanem egy problémamentes, látványos működésű telefont akarnak, ami összeköti őket a többi emberrel. és ez utóbbiban jelenleg szvsz a Windows Phone vezet.

    aztán elképzelhető, hogy hiányzik pár fontos funkció, ilyenkor két dolgot lehet tenni, vagy kompromisszumot köt az ember, és az implementálásra várva használja a cuccot, vagy kivár és addig vesz valami mást, ami jobban kiszolgálja. ez vagy most jelenleg te. :)

Új hozzászólás Aktív témák