Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Lenry #6 üzenetére

    Mert nem vagyunk képesek tanulni a hibáinkból.

    Valóban: feléljük az erőforrásokat. Kiirtjuk a többi fajt, rombolunk és pusztitunk, építünk és újítunk, fejlődünk. Ezek mind az emberi lét és a civilizáció (ahogy mi fogalmazzuk) járulékai. De az a tény, hogy nem vagyunk képesek a hibáinkból tanulni, mindezt a csőlátás miatt, a kabzsiság miatt, a hatalomvágy miat..... ez az oka, hogy az emberek 25%-át egy feneketlen gödörbe lökném, a másik 25%-át csak megnémítanám. Garantálom, a maradék 49.999....9999% és én boldogabban ellennénk.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • subatom

    csendes tag

    válasz Lenry #6 üzenetére

    Azert mert mi már nem tudunk szimbiozisban élni a természettel-világegyetemmel ha egyszer kijutunk oda, es genetikánkból fakadóan nem is leszünk erre képessek sosem. Régen is csak a félelmek miatt sikerült ez a primitiv törzseknek. Ahogy Smith ügynök mondta, az emberiség egy virus. Vannak szeretetre méltó nagyszerű példányok köztünk de fajunk el fog végül bukni. Pont az az arogancia sugarzik a hozzászolásodból amire utaltam, és amit valszeg fel sem tudsz fogni. DE no OFFENSE tiszteletben tartom a véleményed, és én már koromból kifolyólag vagyok ilyen pesszimista. Legyen neked igazad hosszútávon, de én már nem hiszek az emberiségben.

Új hozzászólás Aktív témák