Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz kolopele #271 üzenetére

    Én ilyet egyszer sem mondtam, mégis így vitatkozol velem. Én azt mondtam, hogy amit nyújt 60 ezerért, vagy éppen 120 ezerért egy konzol, az annyi pénzért sokkal jobb minőségű, mint egy azonos árú PC. Azt is leírtam, hogy akinek ez a szint nem elég, nyúljon mélyebben a zsebébe és kap többet, jobban, ettől még felesleges a Te géped töredékébe kerülő konzolokat froclizni meg bizonygatni valamit, ami épp olyan egyértelmű, mint az, hogy kék az ég.

    Más kérdés, hogy PC-re meg soha meg sem jelenik egy csomó olyan játék, ami storytelling terén akkorát üt, mint néhány Sony exkluzív. Míg valaki a képfrissítést, meg a fűszálak erezetén megcsillanó napfényt tartja a minőség mércéjének, mások a rendezést, forgatókönyvet, játékmenetet és az általános hangulatot tartják többre, ezért elnézik neki a 30 fps-t is. Te nem tudod elviselni, megfosztod magad nagyon jó élményektől, hát a te dolgod. :)

  • Callisto

    őstag

    válasz kolopele #271 üzenetére

    Nagyon félre érted amiről szó van vagy szimplán nem akarod megérteni.
    Mindig így vagy úgy folyamatosan a felsőbbrendűségedet hangoztatod és lenézően nyilatkozol más dolgokról, annak ellenére, hogy megvan a maga helye és realitása, értelme. Ez tény, mindenki látja és ezért vagy ellenszenves sokaknak. Sokak számára az jön le abból, amiket írsz és ahogyan írod, hogy elszállt veled a ló nagyon. Másokkal, akik hasonló helyzetben vannak, vajon miért nem?
    Pedig ahogy fogalmazol és ahogy reagálsz pl. én hsz-emre türelmes ember lehetsz.
    Pl. ha kihagynád az hsz-ekből a dolgaid emlegetését már sokkal jobban nézne ki vagy ha néha "sokak számára"-t írnál "nekem" helyett.
    Most eltekintve ettől, egyáltalán nem arról van szó, amit állítasz, hogy az az általános nézet, hogy ugyan minek a PC. Van létjogosultsága játékra is, ezt itt senki sem vitatta szerintem. Aki igen, hát az sem érti miért van létjogosultsága.
    A baj, hogy magas lóról lenézőnek látszol azokkal szemben is, akik elismerik, hogy a konzol jó.
    Szintén azok közé tartozol (úgy látszik/látszott), akiknek a 60 FPS a legfontosabb és nem az, amiért egy játék valóban jó.
    Első a hangulat, történet, design, hangok, folyamatos, egyenletes pacing (30-al minimum). Mindezek után következik a magasabb FPS. Nyilván jobb, de ennek hiánya miatt eldobni a lényeget magunktól és ehhez ragaszkodni elsősorban, na ez már vérpistis sznobizmus vagy hogy mondjam akkor másként.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

  • UnA

    Korrektor

    válasz kolopele #271 üzenetére

    Sok minden lehet, ami nem sznobizmus, de a Bentley mindenképpen az ;)

    Érdekes, hogy nálad a korral ez nem érkezett el, de pont az lenne valódi továbblépés, ha felismered, hogy egy N+1-edik szart nem kell megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák