Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz Kbhont #7112 üzenetére

    Nekem is jobban tetszik a csempe, de kenheted a hajadra a vonzalmadat, ha az alkalmazások használhatatlanok vagy elavultak. Csempésíteni lehet amúgy a droidot is, van rá pár verzió, bár nekem a droid sose volt szimpatikus, nekem ios lesz az utód.
    Lassan kezdek belefáradni a harcba. Utóbbi időben már wdrt-vel is alaphelyzetbe tettem, annyira lassú és nyögvenyelős volt a használata... :( Pedig nincsenek nagy igényeim, de az a kevés alkalmazás is szórakozottan működik vagy sehogy se. Waze felett elment az idő, Spotify állandóan összeakad vagy magával vagy a Whatsappal, ha kapok egy gifet az üzenetben. A gps jelet se találta mindig, volt, hogy hetente kellett lelőnöm a hely használatot, majd mikor visszakapcsoltam, csak akkor találta meg hol vagyok. Wdrt után mondjuk ez magjavult, de nem lett használhatóbb a telefon. Hiába a 3 GB ram, ha az alkalmazások állandóan újra töltődnek... FB valamelyest élhető, de az is belefagy időnként, meg állandóan újra tölt, ha csak egy hivatkozást megnyitok és onnan vissza lépek. Messenger brutál sok ideig tölt, a szövegbevitel meg elfelejti a szótárat, így a bevitel helyesírás javítása vagy az ékezetes használat megint macerás.
    A naptárat és a levelezést jó használni, de azt a régi Symbianos telefonom is jól tudtam.
    Fényképezőjét szeretem, bár időnként a színeket szereti elrontani, csak nézd meg a kép mentése közben mit csinál vele.

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák