Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Köszi a tesztet.

(#2) thxer

thxer
(fanatikus tag)

Már megint ablakos poén :DD

(#3) atikó

atikó
(őstag)

tetszik a telcsi, foleg az XL, de mivel muanyag igy nem er annyit es sajnos nem orokolt semmit a 930 dizajnbol, ami a mai napig jol nez ki!

(#4) BlackLamb válasza thxer (#2) üzenetére

BlackLamb
(tag)

Nagyon rosszak ezek az alcímek

(#5) janos68

janos68
(fanatikus tag)

Nagyon túl van árazva ez is, meg a nagyobbik testvére. Ezt a "rajongókon" kívül, ami a vevőkör 95%-a, nem sokan fogják venni, hiszen semmivel sem jobb mint a konkurencia, és azokból annyi van mint a kosz. Plusz ahogy olvasom, még problémák is vannak vele dögivel. No, majd a jövő év végén érkező modellek már biztos odavágnak. Vagy nem.

(#6) Döglött Róka válasza atikó (#3) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

En inkabb szavazok a polikarbonatra mint a femkeretre. A 930am legnagyobb hibaja a femkeret.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) helixP válasza BlackLamb (#4) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Hát eléggé. Sokkal-sokkal jobb lenne az "Okostelefon bemutató" -cím. :U

Bog: Sajna a DNG-k 404-esek :(

[ Szerkesztve ]

(#8) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Remélem itt nem lesz vita...

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#9) junior11 válasza wesder (#8) üzenetére

junior11
(PH! addikt)

Dehogynem, csak várj egy kicsit :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#10) Bog válasza helixP (#7) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Javítva, elnézést, ha nincs net a szerkesztőségben, akkor minden kicsit szívás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Bear_Princ

Bear_Princ
(újonc)

Én a magam részéről elfogadnék egyet, nagyon szeretném kiprobálni. Már volt egy csomó androidom és használtam iphont is. Ha lejebb megy az ára lehet benevezek egyre. ;)
Remélem lesz majd tulaj is aki megírja a tapasztalatait.

Carpe Diem...

(#12) thxer

thxer
(fanatikus tag)

Két hete használom a készüléket.

Külsőre tényleg nem különösebben izgalmas, a hátlap stabilan áll, nem recseg, de valóban plasztik, engem ez nem zavar, mert nem különösebben szeretem a fém telefont, és aki eddig megnézegette, megtapicskolta az sem hozta fel ezt hibaként, pedig iPhone tulajok kezében is volt. Egyébként a fém telókra is sokan műanyag tokot raknak. Nekem a hátulja és a kamera kialakítása jobban tetszik mint a 950XL-nél.

A rendszer gyors, és nálam a használhatóságot befolyásoló hibák nem jöttek elő, azonban vannak zavaró dolgok amiket biztos javítani fognak. Ilyen a Continuum alatt a böngészőben az egér furcsa működése, az is idegesítő hogy feloldás közben (Hello-val), ha jön egy értesítés akkor megszakad a feloldás, és csak azután folytatja hogy a felső kis banner eltűnik. Egyébként a böngészéssel, a zene és videólejátszással, kamerával kapcsolatos hibákat nem tapasztaltam.

Az akku az első pár napban hamar merült, azonban már "beállt" és simán kibír egy napot (este 10-re 30-40% marad), lehet hogy placebo, de ha éjszaka a QI töltőn tölt fel, akkor mintha kevésbé merülne. A gyári töltő kb 1:15 alatt feltölti, viszont a töltés közben eléggé felmelegszik a készülék.

A hívás minősége a 920-hoz képest kiváló, a beszédhangszóró hangos, én is jól értem a másik felet és ő is engem. A hátsó hangszóró hangereje kb. azonos, azonban kevésbé mély (már ha lehet mélynek nevezni).

ui.: Telekomnál dokkolóval együtt 167k, szerintem nem rossz ár.

[ Szerkesztve ]

(#13) hroberto

hroberto
(PH! addikt)

Mi lesz itt...

ASUS T300 Chi, Xiaomi Mi8, KTM 690 SM

(#14) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Érdekes kezdeményezés, azért majd megnézném a SyncPhone projektjét, az hogy áll.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#15) Neck

Neck
(PH! addikt)

Ha most trollkodni akarnék, azt mondanám, nagyon ismerős a design :B

Mi2S 32GB + Redmi Note 3 Pro 3/32 + Redmi Note 4 4/64 B20 + MiBand + Piston 2 füles + Dual Driver füles + 10000mAh Power Bank = Segítség, Xiaomi invázió!!!

(#16) pzstm válasza hroberto (#13) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

remélem semmi XL topikhoz hasonló :U

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro3 256GB Type Cover 3|Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) Воланд válasza Neck (#15) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

miert, mi ez a hulladek?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) junior11 válasza Воланд (#17) üzenetére

junior11
(PH! addikt)

Hát nem ismered a Sziaomit? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#19) batai15

batai15
(PH! félisten)

Köszi a tesztet. Ez a telefon még nagyobb csalódás mint az xl.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#20) Neck válasza Воланд (#17) üzenetére

Neck
(PH! addikt)

Right click, search Google for image :P
Amúgy Xiaomi Mi2S, és szerintem nagyon is hasonlít :)

Mi2S 32GB + Redmi Note 3 Pro 3/32 + Redmi Note 4 4/64 B20 + MiBand + Piston 2 füles + Dual Driver füles + 10000mAh Power Bank = Segítség, Xiaomi invázió!!!

(#21) 42 válasza Neck (#20) üzenetére

42
(senior tag)

MS ökoszisztémában google search? Vigyázz mert mindjárt jön az inkvizíció! :)

Viszlát, és kösz a halakat!

(#22) wesder válasza Neck (#20) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Gyorsan javítsd ki Bing-re :D

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#23) klz80

klz80
(tag)

Köszi a tesztet, légyszi aki a 950XL-nél már elmondta a véleményét, hogy milyen gagyi, stb az itt már ne tegye meg :DD

(#24) tdhenry válasza junior11 (#18) üzenetére

tdhenry
(tag)

Hamarabb csináltak telefont mint a Microsoft :)

(#25) tomboy0013 válasza Neck (#15) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Miért ez szerinted hasonlít a 950-re? :D Azon kívül, hogy fehér mint a tesztpéldány és műanyag, nem vélek túl sok hasonlóságot felfedezni. A Kamera rész is totál más, a logó sem ugyanott van, elől nem kijelző gombok vannak, nincs kamera gomb. Szóval nem értem ezt a képet miért raktad be ide.

(#26) BlackLamb válasza Neck (#15) üzenetére

BlackLamb
(tag)

Ha trollkodnál sem lennél sikeres mert kb semmi hasonlóság sincs

(#31) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Király az alcím.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Jó lett, a design már tényleg volt, hónapokkal ezelőtt Mi4C-nél. / igen, szerintem is. Persze ilyenkor felsírnak a márka elkötelezett hívei mindkét oldalon... Aztán ebből lesz a délutánig tartó ugatás...

A Continuum tetszik, jó, hogy van vezeték nélküli mód, főleg ha alacsony a késleltetése.

@woland_y2k: Véleményünket normálisan is meg lehet fogalmazni, nem ilyen " miezaszar" címszó alatt :) Ha hasonlít el kell fogadni.. De mivel már minden geometriai alakzat megvolt , nem igazán lehet újat alkotni...

Topichoz:
Aki nyűgös igyon kávét, vagy keressen nőt...

[ Szerkesztve ]

(#33) Maxentius

Maxentius
(PH! addikt)

"HuzatOS." :C

Marha jó a koncepció, csak a Continuumhoz erősebb vas kellene. Meg persze a külseje is szemrevalóbb lehetne, ezektől függetlenül tetszik.

Note 8 | Gear S3 frontier | JBL E65ANC

(#34) QwErTy42 válasza Duliee (#32) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

Szerintem ha nagyon akarna, bárki fel tudna sorolni legálabb egy tucat hasonló telefont, mert a kameradudortól eltekintve full jellegtelen mind a kettő. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#37) helixP válasza Bog (#10) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Ez érthetetlen egy Techmagazinnál :DDD

Szépen máris egymásra találtak a trollkodásra fogékonyak... :U

[ Szerkesztve ]

(#39) HaZse válasza Plazmacucci (#31) üzenetére

HaZse
(őstag)

Szerintem meg már nagyon unalmas ez az ablak elnevezés. Főleg ez a cím meg nagyon unalmas.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#40) Paul119 válasza Воланд (#35) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

legalább valami értelmeset is mondanál :) eddig nem nagyon ment :) az "igen", "nem" és egyéb válaszok nem minősülnek annak , járt nálam pár wp telefon inkább ezek a hulladékok és a vásárló közönség is tudja nagyon jól :) nem véletlenűl tartanak ott ahol , trollkodni meg offtopikban tessék , viszlát :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41) Duliee válasza HaZse (#39) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Pedig Windows a neve... :D évek óta

@tomboy0013: Google, a képen nem az van... direkt nem linkeltem képet, hogy Neked se legyen rugózni :) Hagyjuk a témát, leírtam normálisan a véleményem, nem í]y hogy " húzzál szemüveget..."

Ennyi, ha neked normálisan reagálok, akkor fordítva is menjen már :))

[ Szerkesztve ]

(#42) tomboy0013 válasza Duliee (#32) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Ha a lentebbi képen lévő a MI4C, akkor nem árt szemüveget venni, mert ez aztán marhára nem úgy néz ki mint a 950, én azt hittem csak poénkodásnak szánták ezt, de látom van aki komolyan is veszi. :D

(#40) Paul119: Úgy látom megérkeznek lassan a fikázó emberek is.

[ Szerkesztve ]

(#43) Pacee87

Pacee87
(fanatikus tag)

"Felül Microsoft logó ücsörög, egy apró led..." --> Ezalatt az írisz szkennerre gondolnak, vagy milyen led van még elöl??

Az FM rádió kérdésen szerintem egy kicsit sokat rugózott a tesztelő! Akinek kell (mint pl. nekem) az meg tudja oldani, hogy legyen! A másik topikban (két új csúcskészülékkel támad a MS) a know how-ját is leírtam.

(#44) alevan

alevan
(PH! addikt)

Ilyen mondjuk a Fájlkezelő, üdvözöljük kitörő ovációval, végre gyári megoldásunk van arra, hogy a tartalmainkat ide-oda másolgassuk, áthelyezzük és töröljük, persze nem kapunk mindenre rálátást.

Eddig is volt gyári alkalmazás, csak le kelett tölteni a store-ból.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#45) tomboy0013 válasza Duliee (#41) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Akkor én most megteszem a képlinkelést. Úgy gondolod ez hasonlít a 950-re? :D Nemár. Amit lentebb linkeltek az még mindig sokkal közelebb van hozzá mint ez :D Ennyire nem láthat valaki rosszul, ezt tényleg nem hiszem el, hogy komolyan gondoltad :)

(#46) nobela

nobela
(senior tag)

"Viszont a Lumia 950 — ha a rendszer is tökéletes lesz — kiváló telefon"

Királyfi, még hiszel a mesében? Az MS mostanában egyre lejjebb csúszik, a legutóbbi One Drive húzásuk pedig már egyenesen undorító. Nagy bátorság kell ezek függvényében leírni ezt a mondatot :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#47) Bog válasza Pacee87 (#43) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Igen, a szemfelismerő infrára gondoltam, kiegészítettem a vonatkozó részt. A FM-rádió kapcsán csak azért rugóztam, mert szerintem rohadt ciki az egész.

(#48) Pacee87 válasza tomboy0013 (#45) üzenetére

Pacee87
(fanatikus tag)

Jééé, lekerekített téglalap! Várjunk csak! Mintha a forgalomban lévő érintős telefonok 90% az lenne! A többinek meg szögletes a sarka! Ja és van rajtuk egy óriási kijelző. Innentől fogva elég szűk a mozgástér, úgyhogy aki ezen képes évek óta lovagolni...

(#49) tomboy0013 válasza Pacee87 (#48) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Nézz már rá arra a hátlapra barátom :D Elmondtad azokat a pontokat amiben már nagyon nem tudnak különbözni, de pont abban az egyben van óriási eltérés a 950 és a MI4C között amiben lehetne valamit domborítani. Na ezért marha vicces az összehasonlítás.

(#50) Bog válasza nobela (#46) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Most az, hogy az MS mit csinál a OneDrive kapcsán az eléggé indifferens annak tekintetében, hogy úgy egyébként a 950-es milyen vas, milyen kamerával és kijelzővel.

Néha egészen félelmetes, hogy milyen szinten lehet utálni egyik vagy másik céget, szerintem ez tökmindegy, a termék a lényeg. Én sem kedvelem az Apple-t egyáltalán, de speciel nem tudok jobb gépet elképzelni a saját munkámhoz, mint egy MacBook. És a W10-et jövőre biztos fogom ajánlani ugyanannak a nemgeek katgóriának az alsó szegmensben, akiknek eddig, az ájfónt meg azoknak, akik már vettek mondjuk egy ájpedet.

És valóban roppant bátor vagyok.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.