Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MickTiger

    csendes újonc

    Sziasztok kedves fórumozók!

    Igazából már az összes commentet elolvastam vagyis inkább ezt a komment háborút
    de még mindig nem lett világos az a kép hogy akkor érdemes e ezt a készüléket megvásárolni. Jövő hónapban tervezném a készülék megvásárlását rengeteg helyen olvastam kommenteket stb tetszteket énis olvastam de nekem sokkal többet ér egy felhasználónak a véleménye tehát szeretném tudni hogy érdemes e belevágni olyan embernek aki még igazából soha nem volt benne a Windows os telefonok világába vagyis hát volt régeben egy Lumia 710 es telefonom de az nem most volt nem rég adta meg magát a samsung galaxy Note 2 telefonom de amióta meghalt azóta megis utáltam az androidot meg a samsungot és a többi márkát de még nem tudtam eldönteni hogy ez a telefon akkor most milyen lehet félek h nem tudnám megszokni.

    Véleményeteket előre is köszönöm. :))

  • MickTiger

    csendes újonc

    Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat , igazából az ára az nem érdekes mert szabadon választhatok készüléket a munkahelyem miatt de igazából nekem ez tetszett meg nem nekem nem voltak soha ilyen fantasztikus alkalmazásaim telefonon , nekem ennek a megjelenése tetszik meg nem akarom már ugyanazt a rendszert újra megint használni mert számomra teljesen unalmassá vált az egész , nekem nem hiszem hogy lesznek problémáim a méretével szerintem tökéletes lesz napok óta gondolkozok hogy melyik telefont válasszam gondolkoztam még a 950 n is de valahogy nekem az nem jött be így e mellett fogom letenni a voksom és ha a jövőben is még itt fogok dolgozni akkor remélem 2 év múlva újra windows os telefont fogok választani mert bevállt esetleg még van valami véleményed tipped a telefonnal kapcsolatban? :)

  • MickTiger

    csendes újonc

    Kapok hozzá majd új Simet is azzal se lesz már gondom igazából én is az Iphone SE között és eközött vaciláltam na meg azt hiszem még a htc A9 et is nézegettem egy darabig de valahogy nincs meg az a plusz ezekben ami nekem tetszik ez a telefon olyan egyedinek tűnik és nem látom minden 2. ember kezében ezt a telefont, remélem nekem is befog jönni és jól fog szuperálni a dolog!! :C

  • MickTiger

    csendes újonc

    Közben hazaértem a melóból most látom hogy érkeztek még hozzászólások , valahogy nekem ez a 650 nagyon bejön szerintem sokkal elegánsabb mint eddig bármelyik telefonom ami volt kicsit én is vaciláltam emiatt a sok rossz indulatú komment miatt amiket láttam régebbről itt is bár gondolom 90 % a életében nem látott ilyen telefont élőben és nem is fogott sőt azt se tudja melyik telefonról van szó csak elvből utálja és leszarozza ezt a telefont én úgy vagyok vele , hogy én őszintén bevallom fingom sincs h melyik proci milyen meg ilyenek én annak a híve vagyok ha a kezemben van és kényelmes ugyan úgy megtudok vele nézni dolgokat akkor nincs probléma mindig úgy választottam telefont hogy ami megtetszett ahoz ragaszkodtam mint említettem kicsit az Iphone-tól tartok mert félek h nem tetszene az a rendszer barátnőmnek 5s e van neki tetszik is meg persze én is nyomogattam meg ilyenek de néha úgy éreztem magam hogy én teljesen hülye vagyok hozzá vagy alapjáraton nem bejövős téma aztán lehet hogy ha többet foglalatoskodtam volna a dologgal akkor tetszene az is ugyan úgy mint a 650 hát majd kiderül Május elején fogom megkapni a telefont nagyon várom már hogy a közösség tagja legyek és én is megtudjam osztani az élményeimet ezzel a telefonnal.

  • MickTiger

    csendes újonc

    Ja egyébként azt akartam kérdezni még lehet hogy hülyeség.... hogy ehez van esetleg valamilyen okos óra? És ha van melyiket ajánljátok mellé?( ha nincs elég annyi hogy nincs )

    Sorry ha hülyeséget kérdeztem.

  • MickTiger

    csendes újonc

    Sziasztok már alig birom kivárni ezt az 1 hetet hogy leteljen és akkor megkapom végre a várva várt telót nagyon várom már h a kezembe vegyem gondolkoztam azóta is folyamatosan hogy jól fogok e dönteni de biztosan, szóval erre tettem le a voksot végleg.1 HÉT és megvan :DD

Új hozzászólás Aktív témák