Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    addikt

    válasz FіkuszKukіsz #15769 üzenetére

    Te, és a 640-hez ki adja az illesztő programokat? Nem véletlenül írtam az időjárás programot... 8.1-en kiválóan működik, zárókijelzőnek is oké - volt. A 10-en vagy frissül a csempe, vagy nem, és ennyi. Zárónak is a másikat kell használni. Mellesleg tök mindegy, a júzer szop, itt a 640 esetében is nézd végig, mflex hányszor leírta, hogyan kell a frissítést csinálni, mert ha nem úgy, akkor ... Ez szvsz abnormális. Nem a felhasználók vannak a szolgáltatóért, amelyik visszaél a user kiszolgáltatottságával. De általánosságban véve kezd a műszerem tele lenni azzal, hogy a megrendelő kitalál valamit, a szoftverfejlesztők megcsinálják, a felhasználó pedig dühöng, miért nem volt a régi jó. Vagyis kitalálják, nekünk mi a jó. Szoktál pl. online lottózni? Én csak ott. De szerencsére kitalálták, milyen legyen az új weboldaluk; amit régebben - már megjátszott fogadásokat egy kattintással kosárba rakhattad, másik kattintással megjátszhattad, most vagy 6 kattintás. Vagy pl. téhome honlap. Csicsás, dögös, mert alig férsz valamihez hozzá, ha határozott célod van, mert akció, akció, reklám az egész felületen. Nem opció, hogy ha van kérdésed, akkor csetelni szeretnél az ügyintézővel. Nem, most ha nézegetsz egy készüléket, rögtön a pofádba ugrik munkatársunk itt van akarsz chaten kérdezni? Ez a kib@szott reklámdömping az agyamra megy. Itthon dolgozom, hiába kértem a reklámhívások letiltását, minimum napi egy ügynök csörög. A ker. tévéken nem érdemes filmet nézni, mert 20 percenként - ha betartják - van egy 7-10 perces reklámblokk + műsorismertetŐ. Így lesz a 2 órás filmből 220 perc.... Újabban össze is hangolták, ne kapcsolgass el, mert máshol is reklám megy. Mi mindannyian egy jól bevált fogyasztói szokás melléktermékei vagyunk.
    Morgyi, kösz, majd kipróbálom

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák