Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz kolosanyi #801 üzenetére

    a gyári zenelejátszón kívül én még nem nagyon találkoztam resuming felirattal. ott se igazán értem, miért jelenik meg párszor (akár csak lezárás/feloldás vagy beállításokból visszalépés után) - de igazából nem mondanám azt se, hogy ilyenkor sokáig gondolkozik.
    nagyon nagy erőforrás igényes alkalmazásokat nem használok, játékokból is egyszerűbbeket próbáltam eddig. az érintő probléma olykor ott zavaróan előjöhet, zömmel kétujjas irányítás esetében. illetve azért érződnek a snapi200 korlátai...na de nem is erre a célra van kitalálva :) (bár nem próbáltam, de úgy gondolom, egy snapi400 se nyújt azért akkora felejthetetlen játékélményt....)

    pöttyözésre visszatérve....én 100megás mobilnettel használom, így kb fél nap után le is vagyok korlátozva. így nyugodt szívvel mondhatom, hogy eddig amikor várni kellett valamiért a telefonra, az csakis valamilyen szinkronizációs folyamat miatt volt.

    a kamera egyébként szerintem korrekt képeket csinál. nyilván nem fotós telefon, de korrekt na. videót én nem is tudom, mikor készítettem utoljára telefonnal, és hát ok...itt ez az ingere valóban nincs is meg az embernek. mondjuk én 720p minőségben se lőttem élvezhetőbb házivideókat telefonnal, de lehet, hogy csak én nem érzem a jelentőségét. ha meg épp egy kevésbé dinamikus témáról (pl nem egy rohangáló gyerkőcről) készít videót az ember, akkor ez is egész elfogadható minőséget produkálhat. 480p videó még egy laptopon is kényelmesen megnézhető minőség szerintem.

    én nem nagyon akartam elhinni, hogy ez a rendszer ilyen, pedig tényleg :)
    játék mellett zene + böngésző...bejön a hívás, simán tudom fogadni (van proxi szenzor, eddig hibátlanul érzékelt mindig), hívás végeztével pedig minden megy tovább döccenés nélkül, esetleges resuming feliratot követően. szóval ennél több nekem komolyan mondom, nem is kell :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák