Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz #16820480 #195 üzenetére

    Az a baj itt nincs köztes megoldás, és gyanítom mivel a 24vs60p dolgot a mozik döntik el, még jó sokáig a 24p marad szerencsére. Nekem alap h minden szart azonnal kapcsolok ki, mindenféle éljavító meg dinamikus kontraszt meg mpeg zajszűrés stb... ha normális minőségű a forrásod, egyáltalán nicns szükség semmi ilyenre.

    A másik ami nekem ilyen gimmick az a HDR. egy 55" fullhd LG oledem van, este nézek valami filmet, és egy sötétebb jelenet után jön valami nappali utca, hát a 120cd fényerő és homlokon vág, nem tudom kinek jó ha ugyanezt a jelenetet 500cd-vel tolja a TV.

    Egyébként komolyan HDR = high dinamyc range, és max 4000:1 kontrasztarányú LCD-t használnak erre? vicc az egész. Meg a háttérvilágítás lekapcsoilás a 100 zónájával. Tegyenek mellé este egy (akár fullhd) oledet, és senkinek sem fog kelleni a hiperszuper 8k HDR, 100 zónás local dimminges, interpolásos fos. :D

    Ez az egész cska erőlködés a gyártóktól h legyen mit eladni. Egy 65" 4K Olednél nincs nagyon hova tovább képminőségben.

Új hozzászólás Aktív témák