Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Fitzgerald #30 üzenetére

    Sehogy nem oldja meg a melegedést én csak azt írtam hogy az 5 perc felvétel az gyárilag van beállítva de pillanatok alatt kijátszható.
    A z IPS leszarozása tényleg lehet hogy erős volt. Átfogalmazom én AMOLED párti vagyok jobban bejönnek a szinei. Az IPS-nek csak a fehér szine tetszik amúgy olyan fakó nekem nem kéne ilyen kijelzős telefon.

    Wapmester
    Hidd el hogy nagyon szivesen lecserélném de egyszerűen évek óta nem tőrtént semmi előrelépés a telefonok terén. Ugyanúgy 5,1 colosak a felsőkategória néptelefonjai, év végén ugyanúgy 5,7 colosak max a felbontás nő de mivel az új soc max azt képes kihajtani ezért a gyakorlatba nem érezhető semmi gyorsulás.
    Ugyanakkora akksi van a mai felsőkategóriába mint a 2 évvel ezelőttiekbe. Ok most az igazán felsőkategória felment 4 gigára 3 helyett de ez nem egy világmegváltó előrelépés.
    Ugyanúgy micro usb 2.0 van a mai telefonokba már évek óta, jelentős részükön még mindig csak 1 hangszoró és kismillió olyan szoftveres gond ami már rég orvosolható lett volna.
    Tehát az utóbbi 2 évbe max meghajlították a kijelzőt meg lett plusz 1 giga ram. (Nagyon max még az ujjlenyomatolvasó) de ezen kívűl szó szerint semmi.
    Éveken keresztül olyan innováció volt meg verseny most meg mindenki kihozza a full biztonsági minimumot az újabb fajta androiddal és kész a felső kategóriából max kiadnak 1-2 új android verziót a középre meg jóesetbe 1 az is nagyon soká.

    Touch-ko
    Akkor ennyi erővel vegyétek vissza nyugodtan a fényképezésnél is a megapixelt is 2 megapixel körülire hisz minek csinálni tizen megapixeles képeket ha a FullHD megjelenítő ugyis csak ekkora képet tud natívba mutatni és legalább a 2 megapixeles kép kevesebb helyet fog foglalni a telefonon mint a tizen megapixeles...
    Attól hogy ma még nincs 4K kijelzős tv/monitor otthon az nem azt jelenti hogy holnap sem lesz (vagy jövőre stb) de a ma készített fullHD felvételből már nem fogsz tudni akkor 4K-t csinálni. Ezt kéne megérteni.
    Ha ma megvan a lehetőség arra hogy jobb minőségbe rögzítsek akkor meg fogom tenni mert lehet hogy ma csak plusz tárhelyet jelent de holnap már a 4K megjelenítőn plusz részleteket.
    Tehát a mobilokba a tárhelyet kéne bővíteni a gyártóknak meg megtartani a micro sd bővíthetősget ha már egyszer bennevan a 4K rögzítési lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák