Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Egyáltalán nem lep meg a dolog. Sőt én még nagyobb visszaesést vártam. Egy csúcs teló ma már 500-600 ezer ft :Y
    A középkategoria meg lassan 200 ezren felül. Mit gondoltak? A végtelenségig emelhetnek? A xiaomi visszaesése azért lep meg mert a csúcs telóik ugyan pofátlan ütemben drágultak, de a középkategóriában még mindig a legjobb ár/érték arányú telefonokat adják. Hardveresen korrekt 120hz nagykijelzős 5g-s 120 wattal tölthető telefonok 120-130 ezrekért (magyar áron). Ilyent más gyártó nem kínál ebben az árkategóriában (hagyományos nagy gyártókra gondolok). A baj még az lehet ahogy írta itt már más is, hogy a huawei stratégiáját akarták leutánozni ( csúcskategóriában brutális drágulás pár év alatt) de nem tettek bele annyit mint anno a huawei. Nincs kiterjedt bolt és szervízhálózatuk szerintem sehol a világon. Mindenhol online vagy viszonteladókkal forgalmaztatnak. Töredékét se tették bele a kutatás-fejlesztésbe annak amit a huawei pár év alatt. Az árakat viszont emelik folyamatosan.

  • beyruth82

    veterán

    válasz badacsony #50 üzenetére

    Amúgy se szoktak soha árat csökkenteni. Maximum nem emelnek tovább. Új telefonokra gondolok.
    . De ez mindenre igaz általában véve is. Mondjuk kenyér ára felmegy mert rossz volt a gabona termes az evben, vagy a benzin ára miatt mert a szállitasi díjak, stb, stb.Ha következő évben nagyon jó a termes és a benzin ára is leesik a kenyér ára már akkor se csökken, maximum stagnál.Egy-két kivételtől eltekintve ez nagyjábol minden terméknél igy van szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák