Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valenc

    tag

    válasz Melack #10 üzenetére

    Azt még egyáltalán nem próbáltam de akkor megnézem. Ezt a recovery partíciót miért érdemes lementeni?
    Ha felrakok rá egy új windows-t a driverekkel nem lesz gond? Valaki már próbálta?

  • inspiroyhome

    aktív tag

    válasz Melack #10 üzenetére

    Üdv, tegnapelőtt vásároltam egy ilyen tabletet. Nos, a kijelző tényleg borzasztó, de én feljebb vettem a DPI-t 125-re, így egész jó. Bátran ajánlom az érintőceruza vásárlását (max 500ft), mert nagyon megdobja a kezelhetőséget. Továbbá egy bluetoothos bill is jól jöhet, mert így marad hely a töltőcsatlakozónak.

    Az akksi sajnos nagyon gyatra, de ez benne volt a pakliban. A táhely is kevés, néhány megszakadt/bebugolt frissítés után pontosan 0 bytes szabad területem volt. :D

    Azthittem a rammal gondok lesznek, de érdekes módon, ha az ember tudja a gép határait, és normálisan használja, soha nem lesz gondja. A 4 magos proci elég erős, bár ugyanilyen melegedős is. Aida64-el figyelve töltés közben nem ritkán felment 70 fokig.

    Összességében nekem nagyon bejön, ennyi pénzért soha nem gondoltam volna, hogy ezt kapom. Bőven alkalmas napi használatra, arra viszont egyenesen tökéletes, hogy az ember megismerkedjen a 8.1 tabletes világával.

    Nem gondoltam volna hogy valaha ilyet írok, de a beépített IE iszonyat gyors.

    Tippek:

    - C/Windows/SoftwareDistribution/download Innen mindent lehet törölni, nekem hozott egy jó másfél gigát. Ha egy letöltés nem sikerül, de kevesebb hely van, itt érdemes körülnézni. Illetve ajánlanám még a Spacesniffer nevű progit. (rendszergazdaként futtatva 10-ből 9 alkalmmal kifagy, de néha működik)

    - Windowsgomb+hangerő le a printscreenhez

    - Mindig legyen legalább 500mb szabad terület a C:-n

    - Ha nem tölt, vagy nem fordul el automatikusan egy restart megoldja

    - Ha valamiért arra vetemednénk, hogy iso képfájlokból telepítenénk, ne tegyünk fel erre alkalmas progit, ugyanis meglepetésemre a 8.1 már önmagában is tudja mountolni a fálokat.

    Egy kis érdekesség:

Új hozzászólás Aktív témák