Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz viano #64 üzenetére

    Azért lehet, hogy ez túl van lihegve kicsit. Bár tény, hogy szolgáltatófüggő, de sok helyen jól jön a 3G is, ami bőven elég telefonhoz (böngészés, navi, szinkronizációs, stb). De majd ha megérkezik a telefonom, akkor kiderül.
    A másik kérdés, hogy a B20 hardver szinten hiányzik, vagy csak szoftveresen van tiltva?

    [ Szerkesztve ]

  • Dave1984

    őstag

    válasz viano #64 üzenetére

    +1 se egy alap FM rádió!

    Nekem a tudat nem ad szabad utat

  • janosgal

    tag

    válasz viano #64 üzenetére

    Ahol én élek(cegléd-kecskemét és környéke) nem volt még gondom a 4g-vel. Pedig eddig csak olyan telefonjaim voltak, amik nem tudták a 800MHz-et.
    Az SD-kártyát már leírtam, nekem nem hiányzik, és hidd el többen vannak akiknek elég a 16gb, mint akiknek nem. A nano-simet nem értem miért negatívum. Egyszer kell bele tenni és kész, többet nem is látom. Előbb-utóbb ez lesz a standard. NFC-t megint csak többen nem használnak mint, igen. Nyilván akinek kell, az nem ezt veszi. A meizu supportról nem tudom mennyit tudsz, én teljesen meg vagyok elégedve a támogatással.
    A Zenfone biztos jó telefon, nézegettem is, de nálam kizáró ok a majd 11mm-es vastagság.
    A kifejezetten vékony telefonokat kedvelem. (Akku nem számít nálam)
    Szerintem a telefon megérdemli a tetszett plecsnit, ha neked nem tetszett, szíved joga, de nem vedd el ezt a lehetőséget a tesztelőtől.

    Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

  • TTTotya

    senior tag

    válasz viano #85 üzenetére

    Azt sem tudom hirtelen melyik megszólalásodra reagáljak, meglehetősen fáradt vagyok úgyhogy a teljesség igénye nélkül:

    - azt azért (nagyon) halkan megjegyezném, hogy én hivatalos képviselettől, hivatalos garanciával átszámolva kb. 125 000 Ft-ért vettem meg a 32 GB-os International változatot és ahhoz füles is volt.

    (B)"Mondjuk teljes LTE támogatás, SD bővíthetőség, nem nano-SIM, 32GB belső tároló, NFC, jobb support, stb. mindezt nyújtja pl. egy ASUS Zenfone."(/B)

    - igen képzeld vannak akiknek nem életbevágó a 4G (mondjuk ez a probléma engem egyáltalán nem érint)

    - Nekem a 32 GB tökéletesen elég, ha majd nem lesz az akkor veszek 64 GB-osat. Van választási lehetőség, hidd el senkinek nem fognak pisztolyt a fejéhez, hogy a 16 GB-ost vegye.

    - NFC-t az emberek jó ha 10%-a használ egyáltalán nem létkérdés a megléte

    - support nem árt ha egy rendszeren sokat kell foltozni az tuti :K (mondjuk a Flyme nem ilyen rendszer :D )

    "Nálam egyébként kizáró ok a rádió hiánya. (ha már egy 2000 ft-os telóba be tudják tenni)."

    - akkor ne vegyél Meizu-t, mert nincs benne rádió+ kizáró ok a hiánya, mondjuk ezek szerint az érintő gomb LED világítás hiánya nem kizáró ok egy 140ezres telefonnál. :Y Hozzátenném, hogy olyan a 2*50 Ft-tal működő tekerős automatából kivehető játéktelefonokban is van (és nem csak 3 hanem 9 vagy még több)

    "a nano SIM hátrány, akinek régebbi kártyája van és valamilyen okból ragaszkodik hozzá, túl kicsi, könnyebben elkallódik, nehezebb megjelölni, akinek több van."

    - ez mi akar lenni? Ragaszkodsz a nagy SIM kártyádhoz? Szerelmes vagy bele vagy mi? :) Nem tudod lementeni róla a számokat, hogy átkerülhessenek a fránya nano-ra? Elkallódik? Honnan? A telóból? :Y Soha sem vesztettem még el kártyát a telóból (se). Vagy te a telefonon kívül hordod a SIM kártyát? :U Nehéz megjelölni? Mivel jelölöd? Zsírkrétával? Azzal mondjuk tényleg nehéz :D Egy rizsszemre kézzel felírnak egy fél könyvet meg ilyesmi, te meg egy nano SD-t nem tudsz megfelelően megjelölni!? Az mondjuk nem a Meizu MX5 hibája.

    - az SD kártya melletti kardoskodásodra meg csak annyit mondanék, hogy talán nézd meg, hogy mennyivel gyorsabbak a beépített hátértárak.... meg, hogy az imádott ASUS-od mennyivel lesz lassabb ha kap egy jól megpakolt kártyát. Ami még abszurdabb, hogy " jajj aki fotózik annak kell a kártya". Aki mobillal fotózik az meg is érdemli, pláne ha Zenfone 2-vel teszi..

    - arról nem is beszélve, hogy az ASUS-okban pl. nincs fingerprint scanner, sem fémház, sem kamera... ja nem kamera van, csak annyira sz&r, hogy nem lehet használni semmire...

    "Sajnos itt egyértelmű gazdasági érdekek is vannak a háttérben, így olyan készülékeket sóznak az emberekre, amelyeknek normális körülmények között, be sem szabadna kerülniük az EU-ba."

    Ennél a résznél már puffogtam a röhögéstől. :D :D Nem mondod, hogy az eladás és a piacszerzés mögött gazdasági érdekek is vannak a háttérben!? Ez komoly?? Tényleg??? Pedig egészen eddig azt hittem, hogy a többi gyártó jótékonyságból árulja a telefonokat meg felebaráti szeretetből.... pl. az ASUS :W :W A rásózásról meg csak annyit, hogy van hivatalos terjesztési csatorna az EU-ban, mondjuk nem M.o-n, de van, akikre EU-s törvények vonatkoznak és így minden engedélyezett amit behoznak+ úgy képzeld el, hogy sok vadállat "a Meizu által bepalizott" ember még arra is képes volt, hogy kínai belpiacos készüléket rendeljen, mert nem bírta/akarta megvárni az EU-s megjelenést. Egyenesen vérlázító nem? Ez a nagy szabadság.

    Igazából csak annyit akartam mondani, hogy csínján a fikával. :Y

    [ Szerkesztve ]

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz viano #116 üzenetére

    Annyit mondhatok, hogy Budapest bevlárosában nem 800-as az LTE, mert ott az én "korlátozottan használható" telefonommal sikerült 4G-re kapcsolódni.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz viano #125 üzenetére

    Akkor ők nem vesznek ilyen telefont, tiszta sor. Vagy beérik 3G-vel, már ahol az elfogadható.

    ollie: Azt észrevettem, hogy Budapesten sem mindenhol 2600-as van. Szerencsére a 3G viszont bőven jó Dél-Pesten is, szóval nem zavar különösebben. Böngészni szoktam csak, meg egy-két egyszerűbb játékkal elbíbelődni.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák