Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamerGyuri

    senior tag

    Hát ez sem a spanyolviasz. :(
    Látom,másban is felmerülnek azért kérdések.Volt már máskor is - mástól is lehengerlő reklámkampány.A lényeg a cikkben van elrejtve: A nagyjából 20 embert számláló cégmag ennek megfelelően kikerül a multik bürokráciával átitatott világából, az elkövetkezendő két és fél évben gyakorlatilag kötetetlenül mozoghatnak, a lényeg, hogy nyereséget produkáljanak. Tehát a szolgáltató mindíg jól járjon.
    Mellesleg eléggé promo szagú cikk: megszurkáljuk őket,de csak fogpiszkálóval,nem karddal; higyjétek el ti is, fasza dolog ez nektek. :((

    [ Szerkesztve ]

    "Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

  • LamerGyuri

    senior tag

    válasz djuice_st #91 üzenetére

    Ha valóban az vagy,aki

    Épp javasoltam volna Bog-nak, hogy akkor legyetek jelen itt is,ha olyan fiatal és vevőcentrikus a csapat.
    Továbbra is drágának találom,ezen a téren semmi átütőt nem hoz. A fiamnak is adtam egy flottakártyát: 2600 pénz fix, ebből 1500 lebeszélhető, ingyen hív engem, másodperc alapú,bármikor, mobilirány 20Ft, vezetékes irány 10Ft, SMS 20Ft; és ez már nem számít mostanában a legolcsóbb flottának.
    Készülékkínálat tré. A környezetemben a fiatalok nagy részének "taperálós" telefonja van; egyik fele röhögött, a másik fele meg azt mondta rájuk...de ilyet nem lehet ide írni.
    Mire jó ez a myWip, amikor te is Facebook-on akarsz kommunikálni?
    Mobilnetre pedig lenne igény, de senki nem hülye ennyit fizetni érte. Inkább hazamegy és leül a gép elé...máris elbuktatok egy "mozdulj meg" dolgot.

    Te jössz

    "Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

  • LamerGyuri

    senior tag

    Látom, a flottadolog sokaknak szúrja a szemét. Hogy jön ide? Hogy azt IS én fizetem a kölyöknek, mivel még nem keres. És inkább fizetek másodperc alapon havidíjast, mint hogy a gatyám rámenjen a feltöltőkártyákra vagy a percdíjas előfizura. Felmérés alapján a telefonálók nagy átlagban kb.1,23 percet beszélnek egy hívásra átlagolva. Nem friss adat. Tehát nagy átlagban fél perc nekem menne a levesbe minden hívásánál. Na nee :(
    A pontok? Inkább érdekli majd, hogy a nyelvvizsgáért hány pont jár a felvételin, mint hogy mennyivel lesz olcsóbb tőle egy gúnya...

    "Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

Új hozzászólás Aktív témák