Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz LamerGyuri #7 üzenetére

    Erre röviden reagálok. Bocha kicsit össze is veszett a sajtótájékoztatón a fővezér csávóval, ennyit a promo szagról. Utána viszont leültünk egy két órás beszélgetésre, ezért van ennyi információ a cikkben. Mi kérdeztünk, ők válaszoltak, minden aspektusból igyekeztünk megnézni, hogy jó-e ez az egész.

    A tarifa az valamilyen. Azt bárki csinál, nem nagy kunszt. Nem is ez a dologban az érdekes, hanem a mögétett CSR program. Ilyesmi még nem volt. Ezt társadalmi felelősségvállalásnak fordítják, a nagy multik csinálnak ilyet, mondok példákat: Vodafone Alapítvány, Aviva díj, stb. Mi úgy látjuk, hogy ez a része a storynak előremutató és kimondottan hasznos. Serkentheti a fiatalokat, hogy ne csak a bulizásos életmód legyen kifizetődő, hanem pontok járnak a tanulásra, a múzeumi látogatásokra, a kultúrára. És ez üdvözölendő, mondhatni szimpatikus. Azt hiszem, hogy ez azon kevés CSR tevékenységek egyike, ami tényleg arról szól, amiről kell.

    Ez a cikk leginkább erről szeretne tájékoztatni.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz LamerGyuri #7 üzenetére

    A cikk gyakorlatilag az én véleményemet tükrözi. A fogyasztóvédemi cikkeim kapcsán talán te is tudhatod, hogy a multik visszaéléseinél, mellébeszélésénél kevés dolgot utálok jobban, teszek is ellenük. Itt is látok pár ferdítést, ezek miatt fel is szólaltam a sajtótájékoztatón, pedig nem szokásom ilyet csinálni. Viszont vannak dolgok, amik nagyon tetszenek: a corporate social responsibility, ami hiányzik Magyarországról, viszont itt látom, és ez nem csak a pénzről szól. Az új mentalitás mindig jó, kell a frissítés egy ilyen beragadt piacnak, ha félresiklik, akkor félresiklik, de legalább megpróbálta valaki. Ugyanakkor mondom: vannak ferdítések, ezekre ki is térek a cikkben. A djuice mellényét is kicsit nagynak találom, ez marketing, de én nem ebben látom a dolog lényegét. Ha a srácok tartják magukat ahhoz, amit megígértek, akkor én örülni fogok, ennyi.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák