Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    az első reakcióm egy jó b*dös k*rva anyjukat volt. és még most se tettem túl magam ezen.
    tegnap kb a semmiből (én legalábbis nem találkoztam evvel a hírrel, hivatalosan meg pláne nem értesítettek) bejelnetik, hogy a djuice kiválik a pannon/telenor-ból.

    hoyg miért dühít? 5-6 éve váltottam djuice-ra, azóta nem változtattam az előfizetésemen. se a pannon oldalán, se a djuice oldalán egy mukk nincs, hogy most mi is van velem. pannon-os tarifacsomagra már nem lehet átváltani 1741-en (ha azt választom egyszerűen leteszi) pláne nem tudtam felelős döntést hozni még az egész előtt.
    ha pannon-os hív akkor annak én még hálózaton belül vagyok? vagy most egyik napról a másikra hálózaton kívül lettem a fateromnál meg a húgomnál?
    24 éves leszek nemsokára arról végképp nem tudok semmit, hogy mi lesz, ha betöltöm a 26-ot (én még nem olyan szerződést kötöttem, amiben bárhol is lett volna korhatár)

    még az is lehet, hogy fogyasztóvédőkhöz fogok fordulni. ezt nem így kellett volna. be kellett volna jelenti és mindenkit átsorolni egy telenor-os "legacy djuice" csomagba, illetve, ha kéri akkor díjmentesen átrakni a djuice-hoz.

    soha semmikor nem szabad ilyen "hard-upgrade"-et ennyi felhasználóval, főleg gyakorlatilag 0 hivatalos tájékoztatással.

    egyébként még szimpatikus is lehetne, de most komolyan elgondolkodtam, hogy voda-s leszek inkább (és családot is viszem oda)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák