Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #24536576 #11 üzenetére

    Nekem volt , konkrétan 3 különböző modell is (és egyébként a legelső , original Note 1 is). Semmi különbség a tollon kívül a Note és az S széria között. A világon semmi.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz <Lacy85> #56 üzenetére

    Nem az hatarozza meg egy telefon minoseget / epitesi minoseget, hogy uveg vagy muanyag. Muanyagbol is letezik jo minosegu es rossz minosegu ahogy uvegbol is letezik jo minosegu es rossz minosegu. Tovabba egy targynal amit folyamatosan a zseben tarolsz egyeb szempontok is szoba jonnek, mint peldaul a suly. Nekem pl az S20 FE hatlapjaval semmi bajom nincs, abszolut minosegi hatast kelt az a keszulek. Muanyag - muanyag kozt oriasi kulonbsegek vannak.
    .
    "Már az A szériánál is pislogtam, amikor a frankó anyaghasználatot lecserélték 5 perc alatt karcolódó műanyagra. S, Note szériánál meg... :U"
    .
    Ez gondolom megint csak valami tipp. Az uveg amugy nem karcolodik ? Kulon kellemes amikor a muanyag es amikor az uveg torik ugyebar. Egyebkent meg ne foglalkozz vele szerintem. Az iPhone maradt uveg. Felteszem ez az ami igazan szamit, nem ?

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz <Lacy85> #64 üzenetére

    "Fiamnak A40-et vettem"

    Remélem további segítség nélkül is megtalálod az összefüggést az eredeti mondandóm ( "Muanyagbol is letezik jo minosegu es rossz minosegu") és a 80.000 vs 250-300.000 forintos "műanyag" készülékek közt. :U

    "Az meg soha nem érdekelt, mennyire törik. Ezek telefonok. Nem arra találták ki őket, hogy dobáljam."

    Nem is kell, hogy érdekeljen , de ettől függetlenül ez egy objektív érv a műanyag mellett, lényegtelen, hogy Te erről mit gondolsz.
    Persze értem én, kurva kényelmes úgy érvelni a saját elképzeléseink mellett, hogy két termék közül a nekünk nem tetszőnek figyelmen kívűl hagyjuk minden előnyét és kizárólag a hátrányai alapján hasonlítjuk össze, csak ez elég lol.

    Az üveg hátlapnak vannak előnyei a műanyaggal szemben . egyrészt általában eszétikusabb , általában jobb minőségérzetet ad, könnyebben (/nagyobb biztonsággal) oldható meg az IP védettség , stb. Ugyan így a műanyagnak is vannak előnyei, kevésbé dobja meg a készülékek (főleg a nagyobb méretű) súlyát, sokkal kevésbé sérülékeny , máshogy törik , kialakítástól függően általában sokkal kevésbé látszanak rajta karcok , stb.

    Az, hogy téged nem érdekel a súly, nem érdekel hogy ejtésnél nem tud szilánkosra repedni , az egy dolog. Attól még ezek előnyök. Amennyie szarrá tört telefont látok amég vonattal + metróval beérek Érdről a keletibe , azon se lepődnék meg ha valaki olyan telefont csinálna aminek a kijelzője is műanyag... Nekik ez pl lehet szempont.

    Amúgy az egész, de tényleg az egész kérdést az teszi teljesen feleslegessé, hogy az emberek 99% tokban hordja a telefont. Nekem is üveg az iphone háta, akkor láttam utoljára mikor megvettem , azota tokban van. Havi 1x kiveszem belőle letisztogatni a hátát is ennyi, 30 naponta 40 másodpercig üveg az az üveghátlap. A maradék időben meg egy spigen liquid air.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz <Lacy85> #70 üzenetére

    "Persze. Ha valóban 5Ft-os a komplett A széria hátlapja, akkor már lapozzunk és keressem az összefüggést."

    Nem. Itt arról van szó, hogy direkt egy olcsó telefon műanyag hátlapját hasonlítod össze egy fémmel/üveggel. Nem arról van szó, hogy lapozzunk hanem arról, hogy egy 80ezer forintos A40-nél ne hozd már fel, hogy gyenge minőségű a műanyag , mert egyértelmű. Felteszem nem ugyan olyan egy Note 20 műanyag hátlapja... :U

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Juhaszatti #73 üzenetére

    Persze ilyenek előfordulnak. Én S7E-t ejtettem le betonra vagy 5 alkalommal , kétszer konkrétan fejmagasságból , ebből az első 4et minde probléma nélkül tulélte , 5.re meg konkrétan szarrá tört elöl-hátul. De pl iphoneomat is már vagy 2szer levertem asztalról és semmi baja (ebből egyszer tok nélkül esett le mikor tisztitottam). Szóval ja , nem feltétlenül törik az üveg és nem feltétlenül éli túl a műanyag sem.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák