Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Create.

    addikt

    válasz Sinu #927 üzenetére

    Egy biztos szerintem, ha nem módosítják addig, akkor erről egy oklevelet kapsz majd. Ami önmagában nem gond, nem kell nagy cégekhez se feltétlen okj vagy diploma, a tudás fog számítani úgyis. Valószínűleg több körös felvételi lesz a cégekhez, de ha csak egy, akkor is le kell majd programozni valamit. Én eddig egy állásinterjún voltam, ott chat alkalmazást kellett írni ajax/php/javascript/mysql/bootstrap/html/css/mysql felhasználásával másfél óra alatt. Első interjúm volt, lányos zavaromban hirtelen azt se tudtam hogy kezdjek hozzá, amit nem is tudtam teljesen befejezni. Na erre pont jó lesz a bootcamp sok gyakorlással, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe, mint én. Viszont abban annyira senki se reménykedjen szerintem, hogy a 4 hónap bootcamp után egyből állást is fog kapni azzal a tudással. Nekem annyiból másabb belevágni, hogy én már 2017 óta munka mellett csinálom a levelező egyetemet, illetve csináltam már egy webmester bootcampet is. 1évet viszont telibe ki kellett hagynom pánikbetegség miatt, azóta is vannak kisebb tüneteim néha, ami nehezíti az életem. Így én azért nem teljesen 0-ról indulok, sőt, olyanokat választottam ki tematikába, ami nagyjából megy, csak vannak olyan ködös részek, amin egyedül eddig nem tudtam átbillen.

    Illetve nem akarok senkit megsérteni, egy kicsit én is olvasgattam fb csoportba. Ennyi agyhalottat rég nem láttam, szerintem a kommentelők 70%-nak el se kellene kezdenie. Az olyan is, aki megkérdezi, hogy a backend az mi, nem talál így képzést, hát sok sikert neki. Ha teszem azt augusztus óta nem volt képes ennyit a google-be beírni, hogy legalább az alap, sok helyen használt programozási nyelvek mik, hát....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák