Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz babosmiki #1840 üzenetére

    Na utoljára írok ebbe a topikban és ebben a témában! El mesélem neked mi történt, mert látom már ki forgatod a magad javára a dolgot!
    Írta ugye a tomboy0013, hogy az LG G6-nak jelenleg nincs itthoni (magyar forint) ára! Erre jöttél te, hogy de bizony van, és linkelted az ebayt! Na most ezt egy óvodás is úgy értelmezné, hogy te arra reagáltál, hogy márpedig van itthoni, hangsúlyozom ITTHON ára, amire linkelted az LG G6 amerikai dollár (USD) árat tartalmazo ebay oldalt! Majd jöttem én azzal a merész meglátással, hogy az ebay ár bizony nem magyar (itthoni) ár! És jöttél te, hogy ki beszélt itt magyar arról? Hát barátom, el árulom neked, hogy tomboy0013, ha eddig nem tűnt volna fel! És te arra reagáltál! Szal ne szépítsük a dologot, szöveg értésből csúnyán be égtél! És ezt nem csak én állítom az olvasottak alapján, szal inkább szállj magadba és hidd el tévedni emberi dolog és semmi szégyellni való nincs benne, ha az ember be látja! De amit te le művelsz itt az már kritikán aluli! Ráadásul azzal fenyegetsz, hogy ki rakatsz innen, csak azért, mert be égettelek, hát elég kicsinyes! Remélem, hogy most nem törli senki a hszemet, és tanulnak páran az esetből!
    Amúgy meg szólás szabadság van tudtommal, és semilyen sértő dolgot nem írtam, ami miatt törölni kellett volna azokat!
    Na részemről tényleg le zárva! További szép napot!

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Új hozzászólás Aktív témák