Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz ForRedGlory #867 üzenetére

    Nem tudom miért lennék frusztrált. Röhögök azon, hogy lassan majd egy csúcsteló a fél millát, majd a millát fogja nyaldosni. És nem csak a gazdagok fogják venni, hanem mindenki. "Mert ciki lesz ha valakinek nem az van". Olyan biznisz lesz ez lassan, mint a focisták fizetése. Egy botlábú, kispadot koptató ember havi fizetése, más életének keresete. De persze ez helyes. Időben meg kéne ezt állítani, mert nagyon csúnya vége lesz. Szóval nem vagyok frusztrált, inkább sajnálom azokat, akik a mindenre jó telefont megveszik és a társadalmi életüket áldozzák fel ezért. Lásd a metrón a haveri csoportot, mind nyomkodja a telót, mikor ott áll mellettük egy csinos szingli csaj... Az emberek egymást lökik az autó, villamos és metró alá, mert még ott is a kurva telót kell nyomkodni. És lassan az emberi kommunikáció és nyelvezet az ősember szintjéig süllyed. Mi csi? - Mit csinálsz? Np - no problem - nem baj, és hasonlók miatt. Én nézem szánalommal, de mar feleslegesen, hogyan züllesztik le a technika emberei a többit.

    De mondom, tényleg faxa telefon és nekem is tetszik. De vannak elvek, amiket nem csak nekem, másnak sem szabadna feladni egy 1-2 évre tervezett kütyüért. Illetve sok embernek elvrendszere sincsen, csak irreális és alaptalan elvárásai, amikért xart se tesz, de szerinte alapból járna neki. ;) Mindenkinek béke.

    Sheratan
    És ezek a készülékek mennyi ideig is szolgálnak egy embert normálisan? Hja és nem tudom miért a drága kagegória kellene összehasonlítási alapnak, mikor egy belépőszint mindegyikből hazaveri e telók azonos funkcióját? Azért az ember egy TV-t nem évente cserél, ahogy a mellé vett hangfalat sem. :R

    Nem láttam itt EGYETLEN normális érvelést sem, MIÉRT érné meg kiadni a 300+ ezret majd erre a telefonra. Alap járatban mit is csinál az ember vele? Messenger, viber és társai appok, telefonálás (ilyet is tud :Y ), néha macskát, barátnőt, virágot, épületet fotózni, egérmozizni, szelfizni hogy lássa a pasi mekkora rib... mindegy. Allways on kijelző jó dolog, de ha kíváncsi vagyok az időre felemelem a karom és megnézem az órán. Ha dolgozok és üzi jön, majd megnézem. (Nyilván ha olyan a munkahely ahol sok üzi jön, ott PC-vel dolgozol, ergo email).

    Mindenkinek más az elvárása és célja egy telefonnal kapcsolatban. De normális esetben azért vesszük, hogy elérhetőek legyünk.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák