Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (An)Dante

    őstag

    válasz mrlujoak #23 üzenetére

    Nem egészen értem miről beszélsz? Az N79 három(!!!) változatban jött, a C510 esetén pedig nincs választásod, csak egyetlen alapcsomag van amiben nincs benne minden amire a felhasználók vágynak. Nyilván nem egy árkategória így ezt kár boncolgatni.

    Nem írtam egy szóval sem, hogy annak örülnék, ha ezentúl CSAK olyan csomag jönne ami hiányos, de ha olyan IS jönne annak örülnék. Ez ugyanis választást tesz lehetővé..

    Ha már szőrözni akarsz akkor legalább 3 Nokia töltő szabvány van, ugyanis a régi vastag és az új vékony tüske mellett van microUSB töltő is, de az még csak szárnypróbálgatás. Ugyanakkor szerintem nagyon jó lenne, ha mindenki USB töltőt, microSD kártyát és a 3,5 milliméteres hang csatlakozót használna..

    OFF: Habár nagyon szeretem a SonyEricssont a csatlakozói nagyon nem jönnek be. A T610 és K700 is sokszor maradt üres akkuval egy éjszakás töltés után is, mert kicsit eloxáltak a csatlakozó lábak vagy tüskék és amikor ráraktam még töltött utána meg nem.. Sajnos a családban több ilyen szívás is volt, pedig nem vízben tartjuk őket.

    Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

Új hozzászólás Aktív témák