Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    No, akkor megkérnék minden kedves fórumozót, aki(k) a Sony Ericsson C510 fórumba szemeteltek - hogy mit képzel a SE, hogy nem ad tartozékokat stb - hogy itt, is nyugodtan szórják a szitkokat a Nokiára! :(((

    Mellesleg én nagyot nevettem, az egységesített töltőcsatlakozóra vonatkozó Nokia nyilatkozaton, mert bizony van kicsi lyukú, van nagy lyukú töltőnyílás is...

    Innentől kezdve a Nokia logikáját figyelembe véve, a SE C510 is eco mobil lenne?! :DD

    Amugy nem feltétlen jó dolog csak ezért kihagyni a tartozékokat - szerintem - mert akinek eddig nem volt Nokia telója, vagy ha volt is, de a csatlakozója nem stimmel - ugye a Nokia előszeretettel használ új modellek esetében 2,5-es, 3,5-es, nem szabványos hang/headset kimenetet - annak külön kell megvásárolnia, ami szintén külön csomagolásban van, mind a headset,mind a töltő, meg az adatkábel.
    Tehát véded a környezeted, mert egy ilyen karcsúsított modellt veszel, de ha mégis kell venned tartozékot, akkor azt plusz csomagolásban megteheted...

    Kicsit sántít...

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák