Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz G4bi89 #37 üzenetére

    és a garanciát azt hogy érvényesíted biztonságosan visszapostázod külföldre és majd lesz vele valami ? az lg sebességére sincs panasz sőt igen gördülékenyre sikeredett és ez már tuti a tesztek és a magyar vélemények szerint. és minden más is tisztázott. tudtommal az oneplus még igen zsákbamacska állapotába van. a többi dologba igazat adok bár nem tudom az usb c az hol is használódik ki igazán vagy a 10% aksi előny a gyakorlatba mit fog jelenteni továbbá egy class 10 es lassúsága sem tudom hogy mennyire mérvadó a gyakorlatban .ezért az indoklásért még a a samut is megtámadták mert itt inkább az iphone üzletpolitikáról van szó. a dupla sim az biztosan jó aki kettőt használ ez vitathatatlan. én mondjuk a legkisebb előfizuval akarom megvenni 169 ért két év teljes körű magyar garival szolgáltatótól . havi 2-3 ezer ft-os előfizuval mert hogy valahová úgy is tartoznod kell és két évig nálam kitart egy zászlóshajó telefon. és nem utolsó szempont hogy mindezt kamatmentes részletre így nem annyira feltűnő hogy több mint 100 ezret ki kell adni egy telóért. az már csak hab a tortán hogy egy 20 ezres Bluetooth fejhallgatót és egy szelfi botot is hozzám vágnak ezért .

Új hozzászólás Aktív témák