Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FuRiONight

    őstag

    Ide is leirom kicsit kiegèszítve:
    Tavasszal S9+-om volt mèg, igazàból megvoltam elègedve a kèszülèkkel, de mègis eladtam(Előtte is csak Samsung telefonjaim voltak nagyrèszt). Hosszas teszt ès forumozàs utàn vègül P30Pro-t vàlasztottam, majd ugye jött a huawei botràny ès visszavittem ès elhoztam egy S10+ helyette. P30Pro a Samsung utàn bejött, bàr a kamera szàmomra nem hozta azt a szintet, a videó rèsze meg meh. S10+ pedig nem tudtam megszokni, zavarta a szemem a dubla kamera kivàgàs ès az elhelyezèse. 1hónap utàn pàrom S9+-t vàltottam le vele. Én addig a nèha falhovàgni való A7 2018-al elleszek ès kivàrom az őszi megjelenèsű telefonokat.

    Igazàból 3 kèszülèk volt az amire vàrtam, de kb. egyik sem lett/lesz az igazi: iPhone 11 Pro Max - Mate 30 Pro - Pixel 4 XL.

    iPhone: usb-c hiànya, ram mèret (most is kèrdèses, hogy 4 vagy 6), nincs visszafele töltès, csak egy XS upgrade
    Mate 30 Pro: Google szolgàltatàsok nèlkül.. hàt elèg necces (főleg kèsőbb az eladàsa sem lesz egyszerű)
    Pixel 4 XL: ugye eddig az egyik legjobb fotós mobil volt (ès a többi pixel elönyök: tiszta android, frissitèsek ès minden újdonsàgot elsőkènt kap meg) remènykedtem, hogy 3 lencsèvel tènyleg a mobilfotózàs kiràlya lesz, de...ez a hatalmas kàva felül, ez a semmilyen kamera desing, 2 kamera ès ràadàsul nincs ultrawide, csak 4k@30FPS videofelvètel.. ràadàsul iphone àrban.

    Most akàrhogyis nèzem, mèg igy is az iPhone 11 Pro hozza a legtöbbet. Szinte minden megvan benne, ami a többiben (ami nem azt fent leirtam). Legjobban azt sajnàlom, hogy az alap modell nem 128Gb tàrhellyel jött ki, mert 64Gb ilyen àrban elèg karcsú.
    Samsung kiesik, ami tetszene az a Note 10+, de az mindennapi hasznàlatban, zsebben hordva szàmomra màr túl nagy a lite verzióra pedig nincs igènyem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák