Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirály12

    őstag

    válasz bolvar #45 üzenetére

    "Én kellemesen csalódtam szerintem ezzel most bőven a droid elé került az ios."
    Röhögvesírvafettrengőszmájli.

    Talán inkább felzárkózás, végre! Az MS és a droid által használt dolgokat végre itt is kezdik használni.

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

  • ZooLee

    őstag

    válasz bolvar #45 üzenetére

    Arról nem látott senki infót hogy a siri most milyen új nyelveket fog támogatni mert ha jól láttam bővülni fog.

    Sajnos még magyarul nem ért/válaszol, de diktálni már lehet majd magyarul is.

    (#70) Bdanyy: Én egyáltalán nem bírom megszokni sajnos a findert, rettentő kényelmetlen nekem. Ok, használjak mucommandert vagy valami mást, de akkor is rettentően zavar, hogy billkombók nélkül kényelmetlen az egész

    Hát, ez sajnos ugyanaz, mint az explorer-Total Commander, hiába alakítottak a Finder-en, nekem sem sikerült megszokni/megszeretni. A Forklift viszont messze többet is tud, nekem nagyon bejött (fizetős, persze). Viszont mindenképpen érdemes időt fektetni a billentyűzet kombók megtanulásába/használatába, mert abban az Osx még mindig nagyon erős, rettentően fel tudod gyorsítani a munkádat velük mindenhol.

    (#74) saelin: Felhívom a figyelmed a 'szerű' kifejezésre. A kettő nem ugyan az, csak úgy fog működni. Ezt az apple készítette.

    Én pedig arra hívnám fel a figyelmedet, hogy API lesz belőle, vagyis külsős cég is készíthet majd billentyűzetet :) Bár nekem az iPad-on használható is elég jó (mondjuk nem gépelek sokat) nem tudom, hogy azt miért nem használhatom iPhone-on...

    (#85) Integra: az ilyen akkor sem lesz sportember, ha majd telefonjában számolgathatja.... amit amúgy meg simán megtehet már réges rég, mert tucatjával vannak ilyen alkalmazások.

    Szerintem pedig pont a konzumer piac a lényege, nem a sportolók, mert ők nagyjából tisztában vannak az egészségi és erőnléti állapotukkal, pont arra lehet jó egy ilyen, hogy az átlagembernek megmutassa, hogy mit kellene változtatni. Bár ez majd a megvalósításon múlik, a csak adatgyűjtés önmagában nem elég. Ha tényleg lesz egy jó eszköz, ami megfelelően tudja gyűjteni az adatokat és azt megfelelően ki lehet értékelni, akkor jó lehet. Szóval ez még csak a fele a rendszernek - ha minden jól megy.

    a magas koleszterin szintet örökölni is lehet sajnos és nem feltétlenül csak az életmódtól függ, igaz, jelentősen befolyásolja. ehhez meg ilyen kütyük szart sem érnek (hacsak nincsen beépítve egy huszonmilliós diagnosztikai gép hozzá a telefonba), mert nyaki ér ultrahangra kell eljárni éves kontrollra, hogy az erek plakkosodnak e, illetve az érfal vastagság normális vagy attól eltér e.

    Nem kell ide sokmilliós eszköz, mert a pár ezres multi-kütyük is tudják mérni a vércukor, koleszterin, triglicerid, miegyéb szintet, és az is elég lehet ha sipít a telefon, hogy jó lenne qrvagyorsan elhúzni egy komolyabb kontrollra. A legtöbben ugyanis egyáltalán nincsenek tisztában azzal, hogy milyen veszél-faktorok vannak. (ezeket mondjuk sokkal egyszerűbb és olcsóbb egy vérképpel elintézni, de hát ha ezért egy csomó pénzt le lehet húzni emberekről, hát én sem hagynám ki...) Mondjuk ezt még mindig nem látom hogyan lehetne ezeket mérni egy karperec-szerű kütyüvel, de hát dolgozzanak meg a pénzemért :)

Új hozzászólás Aktív témák