Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz hajbel #99 üzenetére

    Pl. a Google a build.prop -ban letiltotta a Miracastot, hogy ha képernyőtükrözést szeretne a user, akkor vásároljon a Google -tól Chromecastot. Samsungokon símán megy a Miracast.
    A stock Androidból a Google kivette a készülék névjegytárat, hogy a user csak nála tárolhassa a névjegyeit. Samsungokon van készülék névjegytár.
    A Google azt szereti, ha a user nála tárolja az adatait, ezért nincs bővíthető tárhely. Samsungokban van. Aztán ott van a dual SIM lehetőség. Vagy, a slimport támogatás, amihez a Samsung külön asztali környezetet is kínál (DeX). Hosszasan sorolhatnám még. Én egy noname chinafonról (Zopo ZP999) tértem át egy stock Androidot futtató Moto Z Play -re, és meglepődtem, hogy mennyire fapad az alap rendszer. A Google csak a saját érdekei szerint "fejleszt". A "fejlesztései" a user számára valójában korlátozások. A Samsung is azt gondolta, hogy Apple módra irányíthatja a piacot, és kihozta az S6 -ot. Szerencsére tanult a fiaskóból és az S7 óta sztem jó úton jár. Ez látszik az eladásokon is. A Pixelek viszont nem túl fényes értékesítési mutatókat produkálnak. Vajon miért?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák