Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDoktor

    tag

    válasz pg1966 #821 üzenetére

    Értem nem tudod befejezni. A pixel a nem jó fej mert egy hulladék app nem fut rajta. :D :D :D
    Nyilván az egytelen kb jövő hétig még...
    Köszi az infot ismét ebben ennyi volt.Tudjuk értjük akinek igo kell nem vesz pixel 7-et.

    "Androidos telefon, amin nem futnak a régebbi programok. "

    -Ez azért vérlázító kamu általánosítás.

    Munkatársamnak MINDEN régi appja amit használt eddig fut.
    Itt a fórumon se olvasok bármit ami alátámasztaná az igazad.
    Jelen pillanatban 1 appról tudunk és az is azért nem megy mert szarik frissíteni a fejlesztője és képes 32 biten kiadni ami miatt eszi az akkut felzabája a ramot és melegíti a készüléket.
    Évek óta natív 64 bit a legtöbb app....Nem is értem miért nem fut a windows XP-n a God of war felháborító! Ki is tíltanám a play storeból aki nem képes többéves minimum kritériumot teljesíteni.
    [link] !!!!!!!

    Igazad van én tényleg kiszálltam .

    [ Szerkesztve ]

    A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz pg1966 #821 üzenetére

    A probléma, hogy a multilib supporthoz erőforrás kell, mind rendszer mind app szinten is, ergo mindkét irányba kell fejleszteni, és ezt szüntették meg. Csak úgy mondom, hogy a már lassan 6 éves előző telefonom is tudta a 64bites appokat, nem volt újdonság.
    Én is sok régebbi programot használok, főleg F-droid alól, ott vannak aztán tényleg évek óta nem frissített appok is (pl. ilyen jegyzettömb meg ilyesmikre kell gondolni), és láss csodát, simán megy a 7-esen. Az igo az most így jött ki, sajnálatos. Ezen kívül van még program amit nem tudsz ugyanezen okból használni?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák