Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    válasz Tetsuo #258 üzenetére

    Én most csak arra reagálnék, amit nekem írtál:
    A liberális kormányok szerintem nem nevelik a népet abban az értelmeben, hogy nem irányítják őket egy ideál felé. Szabad választást adnak a népnek, mindenki egyénileg eldönheti, hogy kékhajú genderfluid femináci, vagy templombajáró hetero abortuszellenes paramilitáris szuperhím, vagy valami értelmes a kettő között legyen. Nem erőlteti rám a saját elképzelését. Azt mondja, hogy figyelj öregem, tényleg csinálj amit akarsz, amíg másokat ezzel nem zavarsz. Nyilván vannak túlkapások, és kilengések, mint minden társadalmi berendezkedésben.
    Számomra a katonai kiképzés, cserkészkedés stb, ezek akkor elfogadhatóak, ha ezek lehetőségek, és nem kötelességek.
    Engem jelenleg nem fűt a haza szeretete. A mostani kormány amelyet az állampolgárok igenis megválasztottak harmadjára is, tökéletesen tükrözi a honfitársaim 50%át. Nem akarom őket megvédeni. Nem tartom őket magaménak, és magamat sem tartom közéjük valónak. Rosszul vagyok tőlük. És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy félrevezetik szegény magyarokat a csúnya fideszes médiumok. Lóf@szt. A magyarok hatalmas része igenis szeret ebben a posványban dagonyázni. Ahol az újságírókat konkrétan kitiltják a parlamentből, és a sok idióta még tapsol is hozzá.
    Én városi patkány vagyok, nekem maga a föld sem jelent túl sokat, hogy most a Kárpátok bércein egy szál géppuskával Wass Albertkedjek, és védjem a mittudomén milyen földet. Lehet, hogy mások szemében én emiatt rossz ember vagyok, vállalom.A számomra fontos magyar értékek, mint pl a tudomány és oktatás (Nobel-díjasok, Erdős Pál, a rengeteg találmány stb) a multikulturalizmus, többnyelvűség, kelet-nyugat kapuja ilyesmik, nem fontosak a magyaroknak. Egy olyan ország, ahol Semmelweis Ignác dolgozott, képtelen rendben tartani a kórházakat. Szánalom. Van helyette Kövér meg Németh, meg a többi futóbolond. Védje a halál meg Magyar Légió, gyíkok én leléptem.

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák