Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cryman12

    csendes tag

    válasz hunter84 #18 üzenetére

    Engem is érdekelne, csak szimpla kíváncsiságból, hogy mennyit adtak el N9böl. Azonban abban én sem hiszek, hogy többet adtak volna el mint Lumia(k) ból... Már csak abból kifolyólag sem, hogy a komolyabb piacokon, nyugat-Európa és USA ban szinte meg sem hirdették, alig reklámozták. Kapni sem lehet arra felé szolgáltatóknál. Max kisebb-nagyobb elektronikai áruházakban. (Talán 1-2 kivétel) De az biztos (mivel én is N9 tulaj vagyok), hogy igen jól összerakott rendszer (és maga a készülék is), aminek ha valaki felfogja a működését, onnantól kezdve a legegyszerűbben használható oprendszer lehet, amit valaha a próbált (sztem). Persze ezen felül bele lehet kötni a termék támogatásba, az alkalmazás hiányba, de akkor is remélem még valaki felkarolja és tovább él a rendszer, mert kár lenne egy ilyet csak úgy hagyni.

  • cryman12

    csendes tag

    válasz BobTail #61 üzenetére

    Igen... a Bluetooth kihasználatlanság és ilyen dolgok miatt vettem én is inkább N9-et mint hogy megvárjam Lumia-t... És nekem az N9 design-ja a tökéletes, azzal hogy rápakolták azt a plusz 1 gombot és kisebb lett a képernyője lumianak, szerintem el is cseszték... Persze majd jön az új WP frissítés is és gondolom azzal már orvosolnak minden problematikát...

    Beszélgettem Face-n egy fejlesztővel aki fejleszt N9-re és WinPho-ra is, ö a WinPho-t egyenesen ki nem állhatja... Azt mondja még így is eléggé gyerekcipőben van a rendszer.... És a Nokia is eléggé lekorlátozza a fejlesztöket bizonyos téren... Érdekes

Új hozzászólás Aktív témák