Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz MAxxYD #64 üzenetére

    Mondjuk a Stalkert nem is multira tervezték igazán.

    Így tegnap óta olvasgatva a hsz-eket, jól lehúzzátok, viszont amire felfigyeltem a beillesztett képen: bal oldalon a minimap alatt az a sziklarakás "gyönyörű." Hasonló vonalzóval húzott vektorgrafikás megoldást ilyen böszmén a commodore-on, meg a 2000 előtti játékokon láttam. :DDD :( (tényleg fájóan otromba, na)

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • Kashim

    őstag

    válasz MAxxYD #64 üzenetére

    Egyetértek, annak kivételével, hogy én ezek után erősen elgondolkoztam azon, hogy kell-e ez nekem... BFBC2-t imádtam, imádom most is, nem űzöm klán vagy pro szinten, csak néha felmegyek egyet lövöldözni haverral, nekem ennyi elég, nem is lenne másra időm.
    Sajnos itt alapjában gondok vannak az egész elképzeléssel. Valahogy nem találták el az arányokat, se a pályáknál se a kasztoknál se az egész játékmenetben. Ilyen kis pályákra beszűkíteni ennyi embert... publikon gyakorlatilag mészárlás, kacsavadászat folyik. Pontokat foglalni esélytelen, ha valaki az elején megszerzi, vissza nem foglalod, mert mindenki tojik rá, egyedül meg nem mész semmire hiába szórod a füstöt, 3-an legalább kempelnek egy ponton. Pár sniper meg indulási helyen... aztán onnan lőnek mindenkire, egy vicc. Az egész HUD egy elnagyolt szar, ennek ellenére néha még azt sem látod megöltél-e valakit, fraget is alulra pötyörinti, ha úgy gondolja, mikor meg kapsz egy plecsnit negyed képernyőt kitakarja fullHD felbontásban. Természetesen mindig pont a legjobbkor. Emberek élednek egymás hegyén-hátán, mint valami vágóhíd... Csalódás, sokkal jobbra számítottam. Egyedüli pozitívum, hogy jobban fut mint BC2, gondolom a kisebb pályák, kevesebb rombolhatóság miatt. Nem tudom hány map lesz a véglegesben, és milyen vegyítésben, de ha hasonló színvonal lesz mint a bétában lévők akkor erősen felejtős. Tudnék még mesélni mi van ordas mód elcseszve, de ha valaki kipróbálja úgyis leesik neki.

    Jah még valami, hangok. El sem hittem, hogy ilyen kopár az egész azoktól akik a BC2-t összehozták. Ég és föld, egyszerűen hiányzik az az atmoszféra amit abban sikerült megteremteniük minden pályák. Itt olyan üres az egész, fegyvereknek sincs az az éles ütésük mikor érzed hogy elsütötted, csak egy fars recsegés. (menüből is hiányzik a BC2-ben oly kedvelt beállítási lehetőség, war-tapes ftw)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák