Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz SaGaIn #21 üzenetére

    "A borsófőzelék akkor jól ha jól csinálják és hagyják készre főni és persze nem sózzák el..."
    SaGaIn konyhája... hamarosan az RTL műsorán :DDD

    "Amúgy igazad van, lehet tulzóak voltak az elvárásaim."
    Igen, itt lehetett a gond. Mióta tudtam hogy a játék FrostBite-al jön az UnReal után úgy voltam vele hogy bug-tengerként fog kijönni és lesz benne az első pár héten egy rakás GameBreaking bug. Így mikor csak apróbb grafikai problémákkal találkoztam és csak néhány igazán idegesítővel, a játék lényegében felülmúlta az elvárásaimat. :DDD

    De én már úgy ülök le minden játék elé ami érdekel hogy nem számítok sokra. Lehet a korral jár vagy csak a tapasztalat vitte le ilyen alacsonyra az elvárásaimat, de így ritkán csalódok nagyot... de mások vagyunk és ezzel nincs baj amíg nem használunk végleteket ha egy relatív dologról van szó.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • bunfi

    őstag

    válasz SaGaIn #21 üzenetére

    Szerintem nem. Miért mentsem fel őket, amikor szarul végezték a munkájukat? Szerintem nem nagy elvárás, hogy a mimika és a mozgás ne legyen ennyire ordasmód elrontva. Már-már komikusan.

    De egyébként ezzel sem lenne probléma, de ez nem 8,5 (Gamestar), nem 8,0 (PC Games) és nem is 7,5. Abba a 12 órás főszál, a repetitív mellékküldetések, és a bugok nem férnek bele. Ez a játék 5,5-6, sem a történet, sem a megvalósítás nem kiemelkedő.

    (#23) Romvr
    A C64-es játéktesztekben elég keményen kritizálták még olyan nevetséges hibákért, hogy beragadt egy karakter a képernyő valamelyik sarkában. Az nem volt jó, nem volt fer, ez tény. De azt sem nevezném normálisnak, hogy szándékosan semmit nem várunk el egy megjelenő játéktól és ezzel magyarázzuk a jó osztályzatot. Ez csak zülleszt, mint ahogy a rajongók hozzáállása is. Aki kritizál az egy mocskos szemét hater troll kcsg, takarodj (lásd. Legend of Zelda vagy a NMS keménymag). Nem jó az, hogy eltávolodunk a realitástól...

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák