Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    válasz lacam #38 üzenetére

    A G2 nagyon jól kitalált telefon, ezért nehéz nekem is váltani.
    Amik tetszenek benne:
    - a hátsó gombok iszonyat jó helyen vannak, véletlenül sosem nyomom meg (egyetlen másik telefonnál sem láttam még ilyen megoldást, egyszerűen szuper)
    - Knock code-ot imádom, de az talán szoftveresen belerakható más telóba is, kérdés, hogy mennyi erőforrást zabál, vagy éjszaka mennyit merít, hogy folyamatosan a kijelzőt figyeli
    - szuper aksi ami még most is bírja (este 100%-ra töltöm, és reggel is úgy van, éjszaka nem merül semmit, szemben az S4-el amit ha lehúzok a töltőről pár perc múlva 99%)
    - értesítő led (jó az always on display is, de csak olednek áll jól, és még mindig többet fogyaszt mint a led, ráadásul többszínű így minden jelzésnek meg van a színe)
    - még elviselhető méret (amikor megkaptam kicsit nagy volt, de most már megszoktam és már csak néha nagy, az új flagship telók meg mind óriásiak)
    - még mindig erős hardver
    - infra (bár ezt nem sokat használtam)
    - jack (mostanában sajnos elhagyják)
    - FM rádió (mostanában sajnos elhagyják)
    - logikus és hasznos funkciók (a huawei-es ismerősöm aki Samu S5-ről váltott több funkciót is hiányol)

    Ami miatt viszont már cserélnem kellene:
    - régi android
    - GPS sajnos nekem sosem volt igazán jó
    - ujjlenyomat olvasó néha jól jönne
    - IP védelem jól jönne a strandon ha a gyereket fotózom a medencében, nem szorítanám talán olyan görcsösen mint a G2-t
    - a 16GB tárhely néha már szűkös a sok fotó és az egyéb adatok miatt
    - no meg adott a lehetőség, hogy most a cégnél lecserélhetem, ugyanis nettó 100-ig állják afölött ráfizetéses

Új hozzászólás Aktív témák