Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Jelenleg G3-am van, lehetőségem volt -megvolt a budget- karácsonykor egy kicsit nagyobb/erősebb készüléket vásárolnom. Átnéztem a választékot, de (100, nagyonmax 110e ft-ig) nem találtam semmit, amire azt mondtam volna, hogy szívesen lecserélem a jelenlegi, jól -igaz, valóban laggoló- működő telefonomat.

    LG berántott, nem vagyok hajlandó semmiből sem alább adni, mint a jelenlegi.
    Knock Code, infra(!! - nem kell keresgélnem a távkapcsolót egy nehéz nap estéjén..a telefon mindíg kézközelben van), és a szép képeket készítő kamera.

    Kínai készülékeken még akad infra, de azokat nem használtam volna szívesen, pedig tudom, tudásban nagyon "ott vannak".

    A hátlapi hangerő és bekapcsoló gombok teljesen a helyükön vannak, pont kézre, ujjra áll. Kár, hogy elketyeg felette az idő, de még most sem tudnék olyan telót mondani, ami 100%-ban tudná ugyanazt, amit a G3. (tudom, az infra kihalóban van.....úgy mint az FM rádió, amit szintén majd' napi szinten használok)

    Ha a G7-ben összegyúrva megtalálom minimum ugyanezt, szebb, frissebb, gyorsabb "köntösben", vevő lennék rá.

Új hozzászólás Aktív témák