Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz balaaazs #11 üzenetére

    Nekem ezzel eddig sohasem volt problémám. Nem is megyek sokat vissza az időbe Nokia N95 után jött a Galaxy S2 ami nem kicsit nagyobb kijelzős de más a vásárlás utáni második vagy harmadik napon (amikor egyáltalán felnéztem az S2 kijelzője mellől) hogy de kicsi az N95 kijelzője (meg hogy nem érintős...)
    Aztán S2 után amikor jött a Note 3 akkor pár hét múlva került vissza pár órára hozzám az S2 (munkatársam vette meg és másik romot szeretett volna rá) és amikor kézbevettem megint a hogy a fenébe tudtam én ilyen kicsi kijelzővel létezni dolog jutott az eszembe.
    Tehát én ritkán cserélek telefon de akkor szeretem megadni a módját és nem azért váltok hogy trendi legyek...

    Wapmester
    Tulajdonképpen már ma kiadható lehetne egy ilyen telefon mert semmi lehetetlen dolgot nem soroltam fel csak senki sem rak össze jelenleg egy ilyen telefont. Remélhetőleg valaki jövőre bevállalja mert mint írtam én szivesen váltanék de akkor az tudja is ezeket és ne a manapság divatos előrelépünk 2-3 dologba, 2 másikba meg visszafelé de megmagyarázzuk a felhasználónak hogy ez tulajdonképpen csak jó neki...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák