Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Lami66 #226 üzenetére

    Azért ne fedítsük el a dolgokat. Vannak elvakult Huawei fanok is akik önigazolást keresnek és úgy viselkednek, mint az egykori WP fanok. Azok is kihaltak, ahogy a Microsoft dobta az OS-t. Józan észre nem hallgatnak és azt hiszik mindenki ellenük meg a Huawei ellen vannak. Csak arra nem jöttek rá, hogy hiába vannak hangadónak kis számban, nem rakjuk múlik a dolog, hanem a vásárlókon akik nem veszik már meg a HMS miatt a dolgaikat, meg az USA-n. Egyelőre úgy látszik hogy egyikben sem áll jól a Huawei. Nem véletlenül lehet olvasni, hogy a mezőgazdasági kütyük felé nyitnak most, amolyan B tervnek (sertés tenyésztés).

    Én személy szerint párttalan vagyok, mert a márkák jönnek és mennek, így mindig van és lesz alternatíva. Az hogy milyen logo van a telefonon holt mindegy. Amúgy is az összes ugyanúgy néz ki és csak az OS kinézetében másak. A lényeges dolgok, hogy az ár/érték arány jó legyen és az OS-nek ne legyenek bosszantó hibái. Az már hab a tortán ha nem esik szét másfél év után. Két év után meg úgyis cserél az ember, mert megunja a telefont, vagy kezdenek a dolgok már nem annyira olajozottan menni. Az még egy lényeges dolog, ha már egy rakás pénzt elköltöttem alkalmazásokra akkor jó lenne elérni őket (GMS) meg egyébként sincs bajom a Googlelel. Ha ezek megvannak akkor mindegy nekem, hogy Xiaomi, Realme, Samsung vagy bármi más.

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Lami66 #226 üzenetére

    Én pont azt látom az elmúlt 1 évben, hogy a frusztrált Huawei júzerek nem tudnak belenyugodni a Huawei kispadra küldésébe.
    Szerintem nem az i/samu, stb. júzerek erőltetik azóta is, hogy milyen jó a kiherélt, appok nélküli rendszer, milyen jó 2020/21-ben böngészőből használni szolgáltatásokat, mert app nincs, stb. :U

  • joey04

    titán

    válasz Lami66 #226 üzenetére

    Erre semmi szükség, mert csak nézőpont kérdése: Szerintem meg azóta a frusztrált hithű kommunista, Kína imádók sírnak tele minden topikot. Direkt sarkosan fogalmazva, ha már te is... Szóval inkább fogalmazzunk úgy, hogy a politika behálózta a Huawei-hez köthető híreket, így aztán a kommentek és azok hangulata is igazodik ehhez a helyzethez.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák