Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palafi

    tag

    válasz <Lacy85> #59 üzenetére

    Ne haragudjatok, de próbáltatok GMS nélküli telefont használni? Mert anélkül beszélni róla eléggé visszás dolog. Én sem vagyok Huawei fan, de én kimondottan élvezem a GMS nélküli életet. Semmilyen mók nincs a telefonomon, és a számomra fontos dolgok tökéletesen működnek (bocs, az OTP-s NFC fizetés nem). És azért hangsúlyozom, hogy az OTP-s, mert másik bankoknál ez is működik. Nem állítom, hogy mindnél, de azokról nem is tudok nyilatkozni. Ha valaki egy kicsit is ért egy telefonhoz, és nem csak telefonál rajta, annak nem jelent nagy gondot a HMS. Tehát ki kell próbálni, és utána mindenki eldöntheti, mi jó Neki. Nekem is van olyan gyártó, amelyiknek a készüléke akkor se kellene, ha utánam dobálnák, de ettől függetlenül nem fikázom, mert van, akinek az a gyártó az isten. Csak egy mellékes sztori ezzel kapcsolatban. Nekem ugye HMS telefonom van, páromnak GMS. Találtam egy alkalmazást, kipróbáltam, tetszett. Párom meglátta, neki is nagyon megtetszett. Hogy ne mindig az én telefonomat használja otthon, megnéztem Play áruházban, megtaláltam. Feltettem az Ő telefonjára is. Másnap jött haza, és azt mondta, majdnem kivágta az ablakon a telefonját (P20 Pro), mert állandóan reklámokkal bombázták az app használata közben. Az enyémen ez nincs, azóta is azt használja. :K

    A dzsungelben minden ehető. Te is.

Új hozzászólás Aktív témák