Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz janeszgol #71 üzenetére

    Igen, lehet érvelni felnőtt módjára, netán kultúráltan is.

    Rengetegen, nem töltögetnek le gigás játékokat, se nem videóznak naphosszat 4K-ban.
    Az icloudban kb 20000 képem van fent, ami a telón 2.5GB-ot foglal.
    2016-óta, 4 év alatt nem költöttem annyit felhőre mint amivel többe lett volna akkor a 128-as 7-es, 599£ vs 699£.
    A nagy bajban viszont Nekem többet segített a felhő backup mint az offline tárhely.
    Ez is egy preferencia, simán megértem azt, akinek több kell.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • forumpista

    tag

    válasz janeszgol #71 üzenetére

    És akkor miért nem fogalmazol így? Ha valamivel nem értesz egyet még lehet az udvariasan is megfogalmazni, nem kell egyből lehülyézni a másikat meg hasonló.

    Egyébként pedig nem volt a mondanivalómban semmi hülyének nézés, nem én nézem hülyének a vásárlókat hanem az Apple. Mondjuk szvsz jogosan teszik, hisz mint látható,ez még tetszik is nekik, én az alapmodellt 32 GB-al hoztam volna ki, szerintem sokan azt is bevédték volna. Ahogy Tikakukac fogalmazta, a vásárlók mosdatják a céget, találó...

    @LurkerSheik
    "Az autóm se 300 lóerős hátha kinézek a Kakucsra vele"
    Hát ez elég faramuci példa, szóval úgy gondolod hogy 2020 év végén ha egy telefonban lenne 128 GB tárhely, az már annyira felesleges mint egy 300 lóerős autó átlagfelhasználásra? :)
    Nem tudom milyen autókat vezetsz, és nem is triviális átszámolni a gigabájtot lóerőre, de én azt mondanám hogy a 128 GB egy új telefonban az kb. pont ugyanaz mint 128 lóerő egy új autóban, átlagos.

Új hozzászólás Aktív témák