Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76289792

    törölt tag

    válasz Ixion77 #11 üzenetére

    Akinek számít a szoftver, az továbbra is inkább a OnePlus-t választja.
    Frissítések terén nagyon nem mindegy, hogy mennyivel később jön, illetve hogy az milyen minőségű. Ilyen téren kár a Xiaomit a OP-al hasonlítani.
    Szegény OnePlus nincs mély gödörben.. USA-ban szárnyal, India a markában van.

    [ Szerkesztve ]

  • Noukoum

    veterán

    válasz Ixion77 #11 üzenetére

    Megvenni megtudja, de ha a baj van a telóval akkor mehet a cirkusz. :) És azt is mondtam hogy jobb lesz a oneplus. Erre nyilván nincs reakció.
    Nem tudunk pontos árat, szóval nem tudjuk hogy 180e lesz.
    Nem tudom miköze van a Oneplusnak ahhoz hogy mit vesz a magyar :F
    Nem tudjuk milyen ujjlenyomat olvasó lesz benne. Olyan infókat írsz le tényként melyekről még pletykák sincsenek. Ráadásul állításod szerint mindenhol ugyanaz a szenzor, mégis a Samsungban nagyon gyengék a Xiaomikban pedig tök jól teljesítenek. Hogy is van ez?
    Xiaomi meg szokott telefont támogatni, de nem 3 android főverzióval, főleg nem ebben a kategóriában ahol a mi 10 lite van.
    Nincs nehéz helyzetben a oneplus, ezt csak ph-n mondja a oneplus fikázó. Nem tudom miért írtok ilyet, csak félrevezetitek azt aki nem annyira jártas a témában. Vagy ez a cél? Azt sem értem miért kell ennyi cikk erről a telefonról, semmi újat nem tudtunk meg nagyon régóta. És nem is közkedvelt itt az írók között a cég, és nagyon finoman fogalmaztam.

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák