Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz e00dgy #6 üzenetére

    (No offense) Tipikus szűklátókörűség, de van ilyen. Nem mondom, hogy nem értem meg. Húsz éve valószínűleg még én is ezt mondtam volna, sőt talán még most is, ha nem hallottam volna már azóta néhány minőségibb audiorendszert, hangfallal és fejessel egyaránt (sajnos nem otthon :DDD). Először jó zenét kell hallani egy jó rendszeren ahhoz, hogy elhiggye az ember, hogy egy ilyennek - az árától elvonatkoztatva, ami amúgy igen erősen overkill - ténylegesen van létjogosultsága. Tényleg nem lehet elképzelni máshogy. Nekem pl. fogalmam sincs, hogy milyen lehet egy luxus sportkocsiban ülni, milyen az, ha 3 másodperc alatt százra gyorsul, de el tudom képzelni, hogy baromi jó :). Aki ilyet, vagy épp olyanokat vesz, annak nem fog számítani az ár, csak a minőség. Vagy esetleg még az, hogy amúgy fel is vághat velük ;].

    És nem, egy ilyet nem a hármas metrón vagy a naponta Lajosmizse-Külső és Biharbasznád között harminccal zötykölődő Bizmuton fogsz hallgatni, vagy a Blahán sétálva, de egy ötcsillagos szállodában, vagy a business classon utazva egy Audeze LCD 3-at vagy 4-et, vagy egy Sennheiser HD800-at minden bizonnyal kellemesen meghajt. És igen, sokkal jobb lesz a hangminősége, mint a hájend harmincezres csájnafónoknak egy 2000 Ft-os minőségi noname fülessel.

    #42: Meglepően korrekt hozzáállás :R.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák