Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ksix

    tag

    válasz Sanya #25 üzenetére

    Miről beszélsz, jóember?! Vérgyenge lesz egy Core i3-hoz képest?! El vagy te tévedve.
    „Testing conducted by Apple in October 2020 using preproduction 13-inch MacBook Pro systems with Apple M1 chip, as well as production 1.7GHz quad-core Intel Core i7-based 13-inch MacBook Pro systems, all configured with 16GB RAM and 2TB SSD. Tested with prerelease Final Cut Pro 10.5 using a 55-second clip with 4K Apple ProRes RAW media, at 4096x2160 resolution and 59.94 frames per second, transcoded to Apple ProRes 422.”
    2,8x volt gyorsabb az M1, mint az i7.
    „Testing conducted by Apple in October 2020 using preproduction 13-inch MacBook Pro systems with Apple M1 chip, as well as production 1.7GHz quad-core Intel Core i7-based 13-inch MacBook Pro systems, all configured with 16GB RAM and 2TB SSD. Open source project built with prerelease Xcode 12.2 with Apple Clang 12.0.0, Ninja 1.10.0.git, and CMake 3.16.5.”
    2,8x gyorsabban készült el a build M1-en, mint az i7-en.
    „Testing conducted by Apple in October 2020 using preproduction Mac mini systems with Apple M1 chip, and production 3.6GHz quad-core Intel Core i3-based Mac mini systems, all configured with 16GB of RAM and 2TB SSD. Prerelease Adobe Lightroom 4.1 tested using a 28MB image.”
    7,1x volt gyorsabb, mint az i3. Vérgyenge?!?!
    Ha ezek nem igazi tesztek, akkor mi számít annak?

  • Ksix

    tag

    válasz Sanya #30 üzenetére

    Oké, tehát az a gond, hogy minden való életből vett tesz használja a GPU-t is, nem csak a CPU-t. Akkor mi is lesz az a való életbeli feladat, amihez majd kevés lesz az M1?
    Mit kell majd csinálnom a gépen, hogy elvérezzen, és visszasírjam az i3-at? Mert én most azt látom, hogy amiket én csinálok, azokról van teszt, és gyorsabb.

  • Ksix

    tag

    válasz azbest #227 üzenetére

    Van egy IP cím, és egy fejlesztő azonosító, ráadásul nem minden alkalmazás indításkor, hanem csak bizonyos időközönként. Mit árul el ez bárkiről?
    Pl. elindítotok egy Microsoft programot. Word? Outlook? VSC? Nem tudják. Aznap, vagy pár órán keresztül elindíthatok akárhány másik MS programot, nem fognak róla tudni. Úristen, tudják, hogy MS programokat használok!!! :Y
    Illetve azt nem is, hogy én, csak hogy valaki. A szolgáltatók nagy részénél NAT-olt IP van, ha nem reklamálsz külön miatta, tehát több ezer másik felhasználó Microsoft programindításaival keveredik az enyém. Holnap meg másik IP címem lesz, és sehogy nem tudják összekombinálni az előző IP címem adataival.
    Adok neked egy IP címet, mond meg ki és hol használja! Apple sem tudja, ha hazudnak, és mégsem törlik ezeket az adatokat, akkor sem lehet emberekhez/gépekhez/bármihez kötni.
    Fake news.
    (Az a „„biztonsági” „kutató”” aki az eredeti amatőr írást elkövette, már nem is tud mást csinálni kínjában, mint szavakba belekötni, hogy mi hash, és mi nem, de még azzal is csak a saját inkompetenciáját bizonyítja.)
    Az ugye megvan, hogy a böngésző minden https webcím megnyitásakor csinál egy SSL tanúsítvány ellenőrzést, ugyanezzel az OCSP protokollal?! A Google/Microsoft/Mozilla/stb. évtizedek óta folyamatosan nyomon követi, hogy mikor milyen weboldalakat látogatsz!!! (Ez persze ugyanúgy nem igaz, de lehetne ugyanígy hangzatos híreket gyártani, mert tök ugyanez történik ott is.)

Új hozzászólás Aktív témák