Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Deck #10 üzenetére

    Parom szilikon procija is melegszik (Hulyevej P8), meg az enyembe a 808 is szinte eget ha hasznalom. Ez van, ehhez a teljesitmenyhez aktiv hutes kellene. Ahogy hallottam a 810 se sokkal veszelyesebb, csak a megfelelo optimalizacio elhanyagolasaval. Akkor veszi le a teljesitmenyt, stb (mondjuk ilyet a G4-em, vagy Asszony P8-asa nem csinal, addig sose jutottunk el). A QHD-t en se hianyolnam, hiaba hasznalok most azt. Teny hogy dobbenetesen szep, eles kepe van meg az en amoled bu*i szememnek is, de HD-n is jol elvoltam, fullHD-n is elvolnek, plane hogy az kevesbe eszi az akksit. A 4-5000-es akkut en is meltanyolnam, de ez nincs tul elokelo helyen a gyartok fontossagi sorrendjen sajnos.
    Mindegy, engem Sony vasarlas veszelye nem fenyeget (mas se), de rossz nezni milyen hibakat kovetnek el a gyartok egy egy flagshipnel.
    Az arban valo egyetertesunk meg evidens. :D

    Szerk.: na, ennyire durva dolgokat azert nem hallottam meg a 810-rol... Lehet meg a proci miatt is jobban jartam hogy G4-et vettem, nem pl. One M9-et...? :U Ennyivel jobb volna meg a 808 is (plane az egyenletes teljesitmenyleadasban)...?

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák