Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz N4ri87 #64 üzenetére

    Teljesen jogos. De mondjuk ha a HDD, optika xarik be megint mas, mint ha a MacBook haza reped (mert ez szerintem is kimondottan bosszanto lehet)... Szerintem.

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz N4ri87 #64 üzenetére

    Serintem azt irtál :D Én pont ugyanannyira tolerálok bárminek bármilyen hibát. Nemnagyon :) Hozzáteszem biztosan lehet sok Macet látni beszarni, főleg ha mozog szerviz közelében az ember. Ott aztán biztos nem nehéz. De én ismerősök közt, vagy akár itt a fórumon nem sokat hallottam még. Ellentétben mondjuk a Seagate vinyók néhány mostani szériájával pl...

    Mielőtt elkezdetek majd módszeresen szétszedni, leszögezem, hogy ez semmit nem jelent, és a lehető legkomolyabban mondom, hogy nem arra akarok utalni, hogy ezek aztn soha el nem romlanak. Francokat nem! Biztos elromlanak. De számomra megnyugtató, hogy nem találkozok sok ilyen irányú tapasztalattal.

    Tudok egyébként mesélni egy kedves történetet a szintén egészen súlyos Deákokért vett 13" Studio XPS bőrboritású aluminium, meg mittoménmiből készült Dell notiról, amit zsinórban 3x kellett kicseréltetnünk eg yvevőnek, mert elengedte a kijelző plexijét a ragasztás! (sic!) kb 3 óra használat után. Lehet hogy az is egy szerencsétlen eset volt,de hogy én olyan gépért pénzt nem adnék ki az biztos :)

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák