Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taiji

    junior tag

    válasz Dave™ #582 üzenetére

    Dave™

    Konkrétan ezt a fórumbejegyzést még nem láttam, de máshol már olvastam, hogy a wifis dologgal sokan szívnak, és inkább kikapcsolják kompletten a kdewallettet, csak ugye ez egy hatalmas pofon a biztonságnak. Konkrétan vannak is scriptek, amikkel ezután ki lehet olvasni, ezt már olvastam tegnap mikor kerestem a problémára a megoldást. Megpróbálok egy másik jelszókezelőt. Rákeresek, hogy melyik népszerű még.

    Amúgy most jelenleg a szombati távasztali munkáimat a Remmina-val csinálom. Nagyon fasza kis RDP (is) távasztali program. Szerencsére a már felvitt szerverket lehet másolni, így ki módosítással gyorsan felment a kb 85db szerver adatai. Első alkalom, hogy az otthonról végzendő munkámat nem Windows-al csinálom :D

    ubyegon2

    Nem, dehogyis úgy adtam üres jelszót. 10 éves korom óta gépezek, dolgoztam Microsoftnak is vagy 8 évet, szal ilyen hülye nem vagyok :D Természetesen új jelszó megadásánál adtam üreset. Amikor ezt tettem, akkor már manuális wifi csatlakozásnál nem kért jelszót, de automatán ugyanazon hibával elszállt. Ha a seahorse nálad rendben megy, akkor megpróbálom azt is, ha megy KDE alatt is, meg rákeresek egypárra még.

    Taijiquan

Új hozzászólás Aktív témák