Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheDragon007

    senior tag

    Úgy néz ki támogatja a toll használatot hasonlóan spenhez (5percnél a videóban): https://www.youtube.com/watch?v=ZJYUYeW_mqU

    Valamennyire van támogatva az Android Desktop (bár gondolom messze nem DeX szint): https://www.youtube.com/watch?v=VgriesTS4u4

    A 90-120-144Hz képfrissítés téma nem izgat. Kiróbáltam 90Hzet, jó nekem anélkül is. A kollégám 1plusz 7Tnél is visszaállította az övét 60ra. Felteszem a 120+ Hz komolyabb különbség, viszont az üzemidő az ára.

    Jó volt olvasni a tesztet, mint mindig. A hangminőség kiemeléséért plusz pont főleg. GSMArénán már sajnos elhagyták.

    Külföldön élőként érdekes olvasni a sok angolból átragadt kifejezést: kusztomizál. Még van magyar megfelelője viszont kényelmesebb nem azt használni. Nem kritikának szánom, a nyelv - mint minden - hadd változzon, alakuljon.

    Gondolkodom a 1+ 5T váltásán. Ez a v60 az egyik lehetőség. Lehet hogy megvárom. Tartok tőle mire kapható lesz itt vagy utolérik a többiek ár-értékben (pl. a játékos telók), vagy az 5t hamarabb bemondja az unalmast és kénytelen leszek más után nézni.

    Én így viszonyítom eddig az 5Thez:
    Az értesítő led hiányát nekem ellensúlyozná az AOD.
    Az arcalapú feloldás jó móka de manapság csak beltérben használom (arcmaszk, motoros sisak sajna az ellenfele odakint), az ujjlenyomatolvasó jobban kézreáll, illetve nem mindig működik az arcfelismerés
    Kesztyűben sem a kijelzős, sem a hátlapi ujjlenyomat olvasó nem megy, marad a pin kód.
    3.5mm manapság ritka főleg csúcsproci mellé. Az audio DACot kipróbálnám, sok zenét hallgatok
    Nexus 6ról váltottam 5tre és örültem mennyivel kisebb. Nem tudom megszoknám-e hogy ez annál hosszabb és nehezebb bár valamivel keskenyebb. Az egérmozi viszont jó lehet utazáskor. Az 5t valszeg úgyis meghagynám amíg nem ad ki valaki hasonló méretű csúcsprocis telót
    A tollat tudnám használni melóban, csak választanom kellene hozzá egyet
    A dupla kijelzőt használnám hosszabb emailt írni illetve játékra
    ip68 és MIL jól jöhet bár még sosem kerültem vizes bajba, leejtéssel viszont igen

    Ha most lehetne kapni (vagy extra kijelzővel, vagy anélkül), nekem bejönne, mondjuk az 5t mellé ha nem is helyette.

    [ Szerkesztve ]

    Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Új hozzászólás Aktív témák