Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sunyista

    tag

    válasz gretzky77 #126 üzenetére

    Én a zenei képességei miatt vettem leginkább. Egy Meze 99 Classics fejhallgatóm van hozzá, amit nem kifejezetten nehéz hajtani, viszont oda vagyok a hangjáért. (és a kinézetéért)
    Igazából G3 óta csak LG telefonom volt. (páratlan szériáknál váltottam, G3 - G5 - V30 - V50) Egyikkel sem volt semmi bajom, mindet imádtam. A G5 óta volt csudiszuper DAC-em, G5-ben még modulárisan, majd a V30-ba már beépítetten, de erről nehezen tudok lemondani.
    Ha újra csinálnám, ismét LG-ket vennék szerintem, népszerűtlenség ide, vagy oda.

    A V50-nél nekem érzésre a V30 jobban bejött, valahogy az extra minőségérzetet adott, olyan volt mintha valami évekig folyóban gömbölyített kavicsot fognék a kezemben, azért a V50-nél én sajnos emiatt érzem, hogy nagyobb a hézag a keret és az üveglap között, de cserébe akksiban a V30-at is túlszárnyalja, ami kárpótol. (viszont kamerás képességekben is jobbnak láttam a V30-at, ami viszont fura, mert kamera hardverileg jobb a V50, mégis jobb, tisztább képeket lőttem a V30-al)
    A másik feature, amit nagyon megszoktam a prémium rezgőmotor. Amikor a V30-at először éreztem vibrálni, az valami csoda volt. A V50-ben is nagyon kedvelhető, sosem gondoltam volna, hogy odaleszek rezgőmotorért, pedig de. Nagyon sokat számít, többek között emiatt maradtam még mindig az LG-nél. (+SD kártya, Jack csatlakozó, kijelző stb. is plusz indok mellette)
    A G5 óta viszont hiányolom a tanítható infra távirányítót. Sajnálatos, hogy az kikerült a repertoárból, egyébként tökéletes lenne a V50 számomra, így csak nagyon szuper. :)

    Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

Új hozzászólás Aktív témák